متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کیف لپ تاپ ۲۰ میلیارد تومانی

12345 (بدون نظر)
Loading...
132

حدود ۲ هفته قبل ، گران ترین و لوکس ترین کیف لپ تاپ دنیا توسط یک شرکت هلندی به نام « کوربی » (Coverbee)  طراحی و ساخته شد که قیمت آن در حدود ۱۱ میلیون دلار برآورد می شود.

این کیف لپ تاپ منحصر به فرد از ۸۸۰۰ قطعه الماس که از لحاظ شفافیت و رنگ در رده بهترین الماس های جهان قرار می گیرند ، ساخته شده است .

کیف لپ تاپ 20 میلیارد تومانی

شرکت « کوربی» سابقه طولانی در ساخت اشا لوکس ندارد و از سال ۲۰۰۸ و توسط چند فارغ التحصیل طراحی و هنر تاسیس شده طراحی و هنر تاسیس شده که عمده محصولات آن کیف های موبایل و لپ تاپ و سایر لوازم جانبی بوده است .

البته در این مدت آنها کیف هایی با قیمت بالا ۲۰۰ دلار نیز به بازار عرضه کرده اند که در حدود ۲۰۰ عدد از آنها نیز فروش رفت .

حال این شرکت کوچک با تولید چنین کالای لوکس و ماوراء تصور به نظر می رسد حداقل نام خود را بر سرزبان ها انداخته و بسیاری از مردم با این برند آشنا شده  اند . اما معلوم نیست که چه کسی حاضر می شود برای محافظت از یک لپ تاپ حداکثر چند میلیونی ، چند میلیارد تومان هزینه کند و آنگاه معلوم نیست برای محافظت آن از چه چیزی می خواهد استفاده کند؟!!!

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. صوفیا می‌گوید

    انسان مگر دیوانه است که با این قیمت کیف لپ تاپ بخره آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گران ترین و لوکس ترین کیف لپ تاپ دنیا توسط یک شرکت هلندی به نام « کوربی » (Coverbee) طراحی و ساخته شد که قیمت آن در حدود 11 میلیون دلار برآورد می شود.