متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مقایسه تبلت های اندروید ( عمر باتری )

12345 (بدون نظر)
Loading...
126

اگر شما بیشتر روزتان را در جاهایی سپری می کنید که از منبع الکتریکی شارژ دور هستید . سامسونگ گلکسی تب ۱۰/۱ ( Samsung Galaxy Tab10.1 ) ممکن است بهترین تبلت برای شما باشد .
در بین تبلت های اندروید ، این تبلت بیشترین عمر باتری را دارد طوری که بیش از ۱۰ ساعت و ۲۴ دقیقه دوام می آورد . در حالی که یک ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P هم با آن دیده می شود . این تبلت ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه از نزدیک ترین تعقیب کننده اش یعنی اپل iPad2 و سه ساعت بیشتر از موتورولا دوام آورد .

مقایسه تبلت های اندروید
متاسفانه Samsung Galaxy Tab10.1 با وجود اینکه عمر باتری خوبی دارد ، مدت زیادی طول می کشد تا دوباره شارژ شود ، حدود ۵ ساعت و ۳۴ دقیقه و این تقریبا دو برابر زمان مورد نیاز در تبلت های مشابه یعنی زوم ، تریو ، ایسر آیکونیا تب است .iPad 2 اگر چه از این نظر سریع تر نبود اما با زمان مورد نیازی در حدود ۴ ساعت و ده دقیقه تعادل بهتری میان مدت زمان عمر باتری و زمان مورد نیاز برای شارژ مجدد برقرار کرده است و از این نظر می توان آن را بر سامسونگ گلکسی تب ۱۰/۱ برتری داد .
در هر صورت در میان تبلت های اندروید Samsung Galaxy Tab10.1به عنوان بهترین از نظر عمر باتری انتخاب می شود .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما بیشتر روزتان را در جاهایی سپری می کنید که از منبع الکتریکی شارژ دور هستید . سامسونگ گلکسی تب 10/1 ( Samsung Galaxy Tab10.1 ) ممکن است بهترین تبلت برای شما باشد .