نرم افزار متن خوان Sonalight Text by Voice برای سیستم عامل های اندروید 2.2 به بالا

نرم افزار متن خوان  Sonalight Text by Voice برای سیستم عامل های اندروید 2.2 به بالا
  • 1391/2/20
  • زهرا معبودی
  • 4

نوشتن پیام یا متن قطعا با دست کار وقت گیری است و بسیاری از افراد به خاطر مشغله زیاد از این سرویس کمتر استفاده می کنند .حتی وجود دارند افرادی که بخاطر مشکل بینایی و ضعف در دید از نوشتن پیام خود داری می کنند . نرم افزار Sonalight ابزاری است که به کمک این دسته از افراد شتافته است که قادرست پیام ها ی ورودی را با صدای بلند برای شما بخواند و حتی بهتر از آن با خواندن متن توسط شما آن را برای شما بنویسد .با این کار وقت زیادی برای شما ذخیره خواهد شد و در کنار کارهای خود با کمترین مشکل قادرید پیام های دریافتی را از طریق نرم افزار Sonalight دریافت و بدون دخالت دست از طریق همین نرم افزار متن را خوانده تا Sonalight برای شما بنویسد و برای دیگران ارسال کنید .

Sonalight Text by Voice نرم افزاری است که برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندروید با نسخه 2.2 به بالا طراحی شده است که با نصب ان بر گوشی امکانات مذکور را برای شما فراهم می کند . حجم Sonalight Text by Voice تقریبا 5.8 مگابایت است .

زمانی که می خواهید از این نرم افزار استفاده کنید در پس زمینه این نرم افزار را اجرا می کنید و نرم افزار نیز منتظر می ماند تا شما صحبت خود را شروع کنید تا آن هم بنویسد .

از ویژگی های Sonalight Text by Voice می توان به موارد زیر اشاره کرد :

دارای محیط کاربر پسند و زیبا برای تلفن

سازگاری با دستگاه های اندرویدی 2.2 به بالا

قابلیت باز خوانی پیام های متنی با صدای بلند

توانایی خواندن انواع متن ها در تلفن شما

دانلود از فروشگاه اندرويد

https://market.android.com/details?id=com.sonalight

نکته :

سخن مترجم :نام این نرم افزار اصطلاحا Sonalight Text by Voice  است و برای اینکه اصطلاح این نرم افزار دچار تغییر نشود و از نام واقعی و مصطلح خود دور نشود به ناچار از عین عبارت Sonalight Text by Voice در متن بالا استفاده کرده ام .

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
  1. ابزار خیلی خوبیه. کلاً وقتی گوشی هوشمند میشه من بیشتر عاشقش میشم. من حتماً ازش استفاده می کنم. مرسی بابت معرفیش

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *