متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روز جمعه : کنترل کردن گروه زنبوران

12345 (بدون نظر)
Loading...
68

در بازی این هفته شما باید یک جنگ هوایی تمام عیار بر علیه خرس هایی که به کندوهای شما حمله می کنند ترتیب دهید و کاری کنید که دیگر جرات حمله به ذخایر و خانه های شما نداشته باشند .

با این تفاسیر آیا برای ایجاد یک ترس عمیق در دل خرسهای مهاجم آماده هستید ؟

کنترل کردن گروه زنبوران :

در بازی متوجه خواهید شد که یک طنز جالب در کار است و آن را هنگامی متوجه می شوید که بازی به سراغ فیلم Starship Troopers می رود و مانند آن فیلم که در مورد حمله به بوئنوس آیرس خبری اعلام کرد ، اعلام خبر می کند . در اینجا ما تمام اسکرین هایی را که مربوط به این قسمت می شود را آورده ایم تا مشاهده کنید .

 

در مجموع تعداد پانزده نبرد برای شما وجود دارد تا بتوانید تمام فصل تابستان را پشت سر بگذارید .

در اینجا اولین مرحله را مشاهده می کنید . برای اینکه زنبورها را در مسیری خاص بفرستید ، چپ کلیک کنید و آن را همان طور که به مسیری که می خواهید زنبور ها بروند و به خرس ها حمله کنند  ، نگه دارید و بکشید .

آن خرس را بگیرید ! در ضمن می توانید خرس دوم را هم که از سمت چپ نزدیک می شود ببینید ! پس بهتر است عجله کنید و خرس اول را سریع دور کنید .

حمله !

هنگامی که مرحله ای را تمام کردید جایزه خود را به صورت گرده های گل ( که به سرعت در صفحه نمایش شما ظاهر و ناپدید می شود ) دریافت می کنید و همچنین زنبور هایی در انواع جدید که قفلشان باز می شود و شما می توانید به کمک آنها حمله کنید .

بعد از اینکه جوایز خود را دریافت کردید و زنبورهای جدید را باز کردید به جایی برده می شوید که در آنجا می توانید چیزهای دفاعی خود را به روز کنید .

با آغاز مرحله دوم بر روی هر کندو کلیک کنید تا نیروهای دفاعی هرکدام را فعال کنید . ..

در اینجا دو نوع  زنبور برای هر کندو وجود دارد . هرکدام را که فکر می کنید برای دفاع کردن مناسب است انتخاب کنید …

زنبورها ! موفق باشید و امیدوارم از این بازی لذت ببرید و آخر هفته خوبی داشته باشید  !

 از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید

منبع  How-To Geek 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در بازی این هفته شما باید یک جنگ هوایی تمام عیار بر علیه خرس هایی که به کندوهای شما حمله می کنند ترتیب دهید و کاری کنید که دیگر جرات حمله به ذخایر و خانه های شما نداشته باشند . با این تفاسیر آیا برای ایجاد یک ترس عمیق در دل خرسهای مهاجم آماده هستید ؟