متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Lost Planet به نینتندو می آید

12345 (بدون نظر)
Loading...
66

شرکت Capcom قرار است نسخه ی جدیدی از بازی سیاره ی گمشده را برای دو پلاتفرم نینتندو ۳DS و پلی استیشن ۳ عرضه کند.

این نسخه ی جدید EX Troopers نام دارد و قرار است توسط طراح بزرگ یعنی Shintaro Kojima ساخته شود. Shintaro Kojima بازی هایی هم چون Monster Hunter  را در کارنامه ی خود دارد. در بازی سیاره ی گمشده EX Troopers،  دوباره جنگ بین انسان ها و آکرید ها آغاز می شود و این بار میدان جنگ سیاره ای به نام EDN-3rd خواهد بود. نسخه ی EX Troopers از سری بازی های سیاره ی گمشده، داستانی مجزا از شماره های اول و دوم را روایت می کند و قبل از انتشار رسمی شماره ی سوم بازی، وارد کنسول های Nintendo 3DS و پلی استیشن ۳ می شود.

Shintaro Kojima اعلام کرد که بازی EX Troopers، برای افراد مبتدی طراحی شده و این نسخه در واقع نسخه ای تمرینی برای افرادی است که تا به حال بازی Lost Planet را بازی نکرده اند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين نسخه ي جديد EX Troopers نام دارد و قرار است توسط طراح بزرگ يعني Shintaro Kojima ساخته شود. Shintaro Kojima بازي هايي هم چون Monster Hunter را در كارنامه ي خود دارد. در بازي سياره ي گمشده EX Troopers، دوباره جنگ بين انسان ها و آكريد ها آغاز مي شود و اين بار ميدان جنگ سياره اي به نام EDN-3rd خواهد بود. نسخه ي EX Troopers از سري بازي هاي سياره ي گمشده، داستاني مجزا از شماره هاي اول و دوم را روايت مي كند و قبل از انتشار رسمي شماره ي سوم بازي، وارد كنسول هاي Nintendo 3DS و پلي استيشن 3 مي شود.