متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شایعه : The Avengers بازی رایانه ای می شود

12345 (1 نظر - میانگین: 1٫00 از 5)
Loading...
208

این روز ها، روز کسانی است که به دنیای داستان های کمیک و شخصیت های خیالی علاقه ی خاصی دارند. با انتشار فیلم فوق العاده ی The Avengers  در هفته ی گذشته، صنعت فیلم سازی آمریکا و حتی سینمای جهان، به یکی از جنجالی ترین ها تبدیل شد.

فیلم The Avengers پس از تبلیغ های فراوان و تیزر های بسیار متنوعی که از آن منتشر شد، توانست به یک موفقیت بزرگ در سری فیلم های کمیک تبدیل شود و توانست رکورد فروش در روز اول اکران را نسبت به رقبای خود از جمله بتمن : شوالیه ی سیاه و چند عنوان دیگر، بزند.

با توجه به فروش خوب و موفقیت باور نکردنی این فیلم، شرکت های بازی سازی به فکر ساخت یک بازی خوب از این فیلم هستند. شایعه شده است که شرکت Ubisoft می خواهد یک بازی خوب و رسمی را از فیلم The Avengers راهی بازار کند.

شرکت بازی سازی Ubisoft تجربه های مختلفی را در زمینه ی بازی های رایانه ای مبنا بر فیلم و کتاب داستان های مختلف داشته است و با توجه به گفته ی مدیر عالم این شرکت که ” به زودی شاهد یک عنوان خوب از سری داستان های Marvel باشید ” این احتمال وجود دارد که پرو‍ژ ی The Avengers تبدیل به یک بازی خوب رایانه ای شود.

البته صحت این خبر وهنوز مشخص نیست و ممکن است در حد یک شایعه باشد اما به تازگی شرکت Marvel صاحب این اثر، یک عنوان جدید به نام Avengers: Battle for Earth را به ثبت رسانده که بسیاری گمان می کنند این همان عنوانی است که شرکت بازی سازی ubisoft می خواهد آن را به صورت یک بازی رایانه ای منتشر سازد.

Avengers: Battle for Earth می تواند یک بازی خوب اکشن -شخصیت محور باشد که برای کنسول های خانگی منتشر می شود ! حتی از نظر بسیاری اگر بازی با نام Avengers: Battle for Earth منتشر شود، می تواند با بازی بتمن : شهر آرکام که یک عنوان بسیار موفق است، رقابت کند. وقتی شرکت بازی سازی Ubisoft نیز روی پرو‍ژ ای مشابه دست می گذارد، باید فهمید که یک عنوان موفق در راه است و امتحان کردن آن واقعا ضروری خواهد بود.

امروزه داستان ها، فیلم ها و بازی هایی که یک یا چند شخصیت ابر قهرمان خوب و بد دارند، می توانند به یکی از پول ساز ترین صنعت ها در دنیای دیجیتالی تبدیل شوند. گرچه در بسیاری از مواقع نیز این اتفاق می افتد که یک اثر کمیک به یک شکست تبدیل می شود و تبلیغ های زیاد و هزینه های گزاف،‌باز هم اثری در فروش این نوع داستان ها ندارند.

در زیر می توانید به برخی عنوان های ناموفقی که به یک بازی رایانه ای تبدیل شدند،‌نگاهی بیندازید :

Batman Begins
Green Lantern
Teen Titans
Batman: The Animated Series
Batman & Robin
Catwoman
Batman Forever
Batman Returns
Superman: The Man of Steel
Justice League Heroes
Superman

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين روز ها، روز كساني است كه به دنياي داستان هاي كميك و شخصيت هاي خيالي علاقه ي خاصي دارند. با انتشار فيلم فوق العاده ي The Avengers در هفته ي گذشته، صنعت فيلم سازي آمريكا و حتي سينماي جهان، به يكي از جنجالي ترين ها تبديل شد.