متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نیم نگاهی به بازی Halo 4

12345 (بدون نظر)
Loading...
241

بازی اول شخص انحصاری Halo را حتما می شناسید. یک عنوان فوق العاده در سبک اکشن – تخیلی که به نظر من یک “ندای وظیفه” در این سبک است و اکشن و هیجان در این بازی به قدری زیاد و واقعی است، که بار ها تمام کردن تمام سری های بازی Halo به ویژه نسخه ی reach حتما توصیه می شود.

مدتی قبل سازنده گان از نسخه ی چهارم بازی حرف زدند و بالاخره با منتشر شدن پیش نمایش ها و تصاویر بی نظیری از نسخه ی چهارم بازی Halo، چهارمین عنصر از یک عنوان اول شخص انحصاری به صورت رسمی تایید شد. نسخه ی چهارم بازی Halo، ادامه ی نسخه ی سوم از این بازی است و این طور که به نظر می آید، این بار این سری دچار تغییرات عمده ای شده است. همانطور که گفته شد نسخه ی چهارم بازی Halo، جزو سه گانه ی این سری است و درست از جایی شروع می  شود که بازی Halo 3 به پایان رسید. نسخه ی سوم بازی  Halo مدت ها قبل برای ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و به نظر من باید بار دیگر نسخه ی سوم را بازی کرد تا برای نسخه ی چهارم آماده شد !

خبر خوشحال کننده این است که شخصیت اصلی یعنی مستر چیف بازگشته، اما این بار با ظاهری متفاوت، قدرت هایی بیشتر و جدی تر از قبل.  بازی Halo 4 قرار است توسط ۳۴۳ Industries به طور کاملا انحصاری برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شود.

نسخه ی چهارم بازی Halo، وارد داستانی می شود که بیشتر به یک هدف و حتی انتقام برای مستر چیف شباهت دارد. در این نسخه، مستر چیف بازگشته تا برای همیشه سرنوشت کهکشان را تغییر دهد و فضای بی کران را از شر شیطانی شرور با لشکری که در اختیار دارد، نجات دهد. گفته می شود که بازی  Halo 4 به تمام کهشان ها و سیاره های زمین سرکی می کشد و بازی به نوعی در فضایی بی همتا توزیع شده است.

بازی Halo 4 برای اولین بار  به طور رسمی در ژوئن ۴، ۲۰۱۱، در E3 2011 اعلام شد. درست در راستای زمانی که بازی سالگرد Halo منتشر شد و به نظر من کار اشتباهی بود. نسخه ی سالگرد بازی Halo که درست اولین شماره ی بازی را به تصویر می کشد، شامل عناصری ابتدایی و گاها ضعیف بود که علاقه مندان را دلسرد کرد. تیم خلاق  نسخه ی چهارم بازی،  نزدیک به ۲۰۰ نفر می شوند و این پروژه را از سال ۲۰۰۹ کلید زده بودند.

مدیر هنری نسخه ی چهارم بازی Halo  کنت اسکات است. او سبک بصری هالو ۴  را به عنوان ریشه دوانده در داستانی جهان گستر یا به عبارتی Open-World می داند. او با افزایش تمرکز بازی بر روی تکنولوژی به کار رفته و سبکی نوین در سری بازی های اول شخص – علمی تخیلی، به دنبال یک اثر جاویدان و هم چنین یک نتیجه ی خوب تجاری است.

نکته ی جالب و حائز اهمیت این است که Sotaro Tojima (گارگردان نامدار عنوان هایی چون MGS4 و Dracula: Circle of the Moon )، کارگردانی نسخه ی چهارم بازی Halo را بر عهده دارد و آهنگ ساز و تهیه کننده ی موسیقی بازی نیز بر عهده ی آهنگساز توانای بریتانیا یعنی نیل Davidge است.

مشخصات :

Developers ۳۴۳ Industries
Publishers Microsoft Studios
Composers Neil Davidge
Series Halo
Platforms Xbox 360
Release dates November 6, 2012
Genres First-person shooter
Modes Single-player, multiplayer, cooperative

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازي اول شخص انحصاري Halo را حتما مي شناسيد. يك عنوان فوق العاده در سبك اكشن - تخيلي كه به نظر من يك "نداي وظيفه" در اين سبك است و اكشن و هيجان در اين بازي به قدري زياد و واقعي است، كه بار ها تمام كردن تمام سري هاي بازي Halo به ويژه نسخه ي reach حتما توصيه مي شود.