متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Capcom’s Devil May Cry در ماه ژانویه

12345 (بدون نظر)
Loading...
105

نسخه ی بعدی سری بازی سوم شخص اکشن فانتزی Devil May Cry در تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۱۳ راه خود را به کنسول های خانگی بار خواهد کرد. Capcom’s Devil May Cry جزو بازی های خوب و فوق العاده ی شرکت بازی سازی کپکام به حساب می آید که با تم و فضایی بی نظیر، یک داستانی خوب و گیم پلی بی نظیر را یدک می کشد.

Capcom’s Devil May Cry را می توان یک نسخه ی جدید و کامل از سری بازی های Devil May Cry خواند که این بار توسط Ninja Theory ساخته می شود. تیم بازی سازی Ninja Theory در بازی هایی مشابه، تجربه های نسبتا موفقی داشته است و اینکه امیدوار هستیم بازی Capcom’s Devil May Cry که توسط این تیم بازی سازی ساخته می شود، همانند نسخه های قبلی بویژه نسخه ی سوم و اول از سری Devil May Cry، به یک عنوان فراموش نشدنی تبدیل شود.

همانطور که گفته شد Capcom’s Devil May Cry در تاریخ January 15 در آمریکا و اروپا توزیع می شود و به احتمال زیاد در این تاریخ یا شاید قبل تر،‌این بازی وارد کشور ما شود. نسخه های کنسولی بازی برای پلاتفرم های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ در تاریخ نامبرده  عرضه می شود و نسخه ی کامپیوتری بازی، شناخته شده با نام well underway دیرتر از ۱۵ ژانویه عرضه خواهد شد.

دلیل اینکه سازنده گان نسخه های کامپیوتری بسیاری از بازی ها را دیرتر منتشر می کنند واقعا مشخص نیست. همانند بازی مکس پین ۳ که PC بازها فعلا به آن دسترسی ندارند و نمی توانند از این شاهکار لذت ببرند.

Capcom’s Devil May Cry با یک دانته ی جدید آغاز می شود ! شخصیت دانته یک شیطان-انسان دورگه که یک شخصیت خاص، شوخ طبع و منحصر به فرد است، این بار با ظاهری متفاوت وارد می شود و Ninja Theory  گفته است که ما می خواهیم دنیای Devil May Cry را دورباره بسازیم و Capcom’s Devil May Cry یک شروع مجدد از این سری خواهد بود. اصلا از نام بازی هم مشخص است زیرا که معمولا پس از DMC 4 باید DMC 5 منتشر می شد که نشد ! و این بار بازی Devil May Cry نام تازه ای به خود گرفته است طوری که هرگز این سری ساخته نشده بود. در این نسخه دانته ی جوان به شهری به نام Limbo City می رود و به طور اتفاقی توسط سیستم های امنیتی این شهر به دام می افتد. این مسئله باعث ایجاد مشکلات و ماجراهایی برای دانته می شود و  اینجاست که  بازی یک شروع خوب پیدا می کند.

Developers Ninja Theory
Publishers Capcom
Series Devil May Cry
Engine Unreal Engine 3 [۱]
Platforms Microsoft Windows[۲]
PlayStation 3
Xbox 360
Release dates PlayStation 3, Xbox 360:

  • JP TBA[۳]
  • NA January 15, 2013
  • EU January 18, 2013

[۴]
Microsoft Windows
TBA

Genres Action, hack and slash
Modes Single-player
Ratings

[۵]

در کارنامه ی تیم بازی سازی Ninja Theory  می توان به بازی Heavenly Sword اشاره کرد که به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۳  و هم چنین بازی سوم شخص Enslaved: Odyssey to the West که توسط این تیم برای پلاتفرم های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همانطور كه گفته شد Capcom's Devil May Cry در تاريخ January 15 در آمريكا و اروپا توزيع مي شود و به احتمال زياد در اين تاريخ يا شايد قبل تر،‌اين بازي وارد كشور ما شود. نسخه هاي كنسولي بازي براي پلاتفرم هاي ايكس باكس 360 و پلي استيشن 3 در تاريخ نامبرده شده عرضه مي شوند و نسخه ي كامپيوتري بازي شناخته شده با نام well underway ديرتر از 15 ژانويه عرضه خواهد شد.