متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ساختمان دانشگاه MIT صفحه بازی تتریس شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
176

اصولا دانشگاه جایی برای درس خواندن و گاهی هم شیطنت سر کلاس برای دانشجویان بازیگوش است. اما اگر این دانشگاه یک موسسه فناوری همانند MIT باشد، می تواند جایی برای ایده های نو و همچنین تفریح و بازی فناورانه باشد.

یکی از دانشجویان MIT  که ادعای هک داشته، ساختمان علوم زمین شناسی این دانشگاه را که از همه بزرگتر بوده، انتخاب کرده و پنجره های آن را به شکل خانه های بازی تتریس درآورد. او از ۱۳۵ پنجره این ساختمان استفاده و شبکه ای از ۹ ستون و ۱۵ سطر درست کرد و در ابتدا نام بازی تتریس را روی ساختمان انداخت و سپس مراحل مختلف آن را همراه با دوستانش اجرا کرد.

بازی تتریس روی ساختمان دانشگاه MIT

او برای این کار داخل هر کدام از پنجره ها LED  کار گذاشت و بازی را از سطح زمین و از طریق یک کنترل بازی که به صورت بی سیم فرکانس های رادیویی را دریافت و ارسال می کرد و همچنین یک کامپیوتر مبتنی بر سیستم عامل لینوکس هدایت کرد.

تنها چیزی که او در ابتکارش فراموش کرده بود، موسیقی روسی است که در حین بازی پخش می شود،  و صداهایی است که زمانی که یک سطر کامل می شود به گوش می رسد.

بازی تتریس روی ساختمان دانشگاه MIT

منبع: http://www.pcworld.com/article/254344/mit_building_becomes_playable_tetris_board_and_it_looks_amazing.html

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. siagol می‌گوید

    خسته نباشید ولی این خبر قدیمیه.
    راستی برای سایت یه نسخه موبایل هم درست کنین. با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کی از دانشجویان MIT که ادعای هک داشته، ساختمان علوم زمین شناسی این دانشگاه را که از همه بزرگتر بوده، انتخاب کرده و پنجره های آن را به شکل خانه های بازی تتریس درآورد. او از 135 پنجره این ساختمان استفاده و شبکه ای از 9 ستون و 15 سطر درست کرد و در ابتدا نام بازی تتریس را روی ساختمان انداخت و سپس مراحل مختلف آن را همراه با دوستانش اجرا کرد.