متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

همه چیز های مرتبط Ubisoft Watch Dogs

12345 (بدون نظر)
Loading...
124

بازی Watch Dogs بک عنوان جنجالی و جدید از شرکت بازی سازی یوبی سافت بود که در نمایشگاه ای ۳ امسال معرفی شد. گیم پلی این بازی بر مکانیک کند و کاو نظارت دارد و یک بازی جهان – باز است.

در پیش نمایشی که از بازی واچ داگز در ای ۳ امسال شاهد بودیم، شخصیت اصلی بازی یعنی آیدن،  توسط یک مکالمه ی تلفنی اطلاعاتی را درباره ی یکی از اهدافی که باید بکشد به دست می آورد و شهر را برای پیدا کردن این شخص می پیماید. او می گوید که مهم نیست در کجای این شهر پنهان شده ای،‌هر کجا باشی به سراغت خواهم آمد !

در واقع سلاحی که آیدن با خود حمل می کند تلفن همراه مجهزی است که قابلیت آنالیز کردن محیط و مشخص کردن هدف هایی که قرار هستند کشته بشوند را به بازیکن می دهند.

سبک بازی  با مولفه های یک مکانیک Cover – Base سوم شخص شلیک کننده، تلفیق شده است. در ای ۳ ۲۰۱۲ قسمت هایی از بخش Co-Op بازی نیز نشان داده شد و شخصیت ثانویه در واقع یکی از دستیارهای آیدن است و آیدن می تواند او را کنترل کند و از او دستور می گیرد تا آدم های بیشتری را بکشد.

داستان و مسیر اصلی که بازی واچ داگز طی می کند، مفهوم جنگ اطلاعات و داده هاست و استفاده از فناوری در مسیری متفاوت. در یک نگاه کلی بازی مشابه یکی از آثار های قدیمی به اسم شیکاگو است که در سال ۲۰۰۳ انتشار یافت. بازی با آلمان های بازی هایی هم چون GTA شباهت بسیار دارد و بسیاری از افراد به این موضوع ایمان دارند که Watch dogs بهترین عنوانی است که در ای ۳ امسال روی صحنه رفت.

شخصیت اصلی فردی نفوذگر است و ماهر و به عنوان آدم کش نسل جدید از فناوری های روز و هوش خود برای افرادی استفاده می کند که فقط هدف هستند.

شرکت بازی سازی یوفی سافت از سال ۲۰۱۰ بر روی پروژه ی بزرگ واچ داگز کار می کرد و در سال ۲۰۱۲ نقاب از چهره ی این بازی برداشته شد.

البته قبل از ای ۳ ۲۰۱۲ نیز یک پیش نمایش کوتاه از بازی در کانال رسمی یوبی سافت در یو تیوب به نمایش عموم در آمد که نشان دهنده ی نقاط مبهم زیادی بود.

طبق گزارش های منتشر شده استودیو های چند گانه ای روی این پروژه کار می کنند که یکی از آنها استودیوی بازی سازی بازی درایور : سانفرانسیسکو است.

این شرکت بازی سازی در بازی هایی هم چون Dance 3 با یوبی سافت همکاری هایی را داشته است.

بازی واچ داگز یک بازی جهان باز با داستانی پر هیجان و پر فراز و نشیب است که فناوری ها و نو آوری های بسیاری دارد و قرار است برای مولتی پلاتفرم های PC،Xbox360 و PS3 در تاریخی نا مشخص که هنوز اعلام نشده منتشر گردد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شخصيت اصلي فردي نفوذگر است و ماهر و به عنوان آدم كش نسل جديد از فناوري هاي روز و هوش خود براي افرادي استفاده مي كند كه فقط هدف هستند.