متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۳DS پیشتاز از بقیه

12345 (بدون نظر)
Loading...
65

شرکت نینتندو یک ۳DS جدید را با نگارش XL در آمریکای شمالی و ژاپن عرضه خواهد کرد که ویژگی های متفاوتی نسبت به نسخه ی اولیه کنسول ۳DS  دارد.

این ۳DS جدید  صفحه نمایشی بزرگتر نسبت به قبل پیدا کرده است و باطری آن بزرگتر شده و مدت زمان بیشتری  می تواند کنسول را روشن نگه دارد.

بنده ی کنسول ۳DS جدید ۴۶ درصد بزرگتر شده  و صفحه نمایش آن ۹۰ درصد افزایش یافته است. زندگی کنسول نیز به دلیل اینکه باطری بزرگتری برای آن در نظر گرفته اند بهبود یافته است و می تواند بین ۳و۵ تا ۶.۵ ساعت به فعالیتش در حالت عادی ادامه دهد.

اگر بازیکن بخواهد بازی های عادی بدون در نظر گرفتن قدرت سه بعدی را بازی کند مثلا بازی های DS و بازی های قدیمی،‌این زمان  به ۶ الی ۱۰ ساعت نیز خواهد رسید.

۳DS جدید یا همان ۳ds XL در روز ۲۸ ژانویه در  رنگ های متفاوت سیاه و نقره ای  و قرمز در ژاپن عرضه می شود. نگارش آمریکایی این ۳DS جدید نیز در روزر ۱۹ اوت خواهد بود و با رنگ های آبی و قرمز عرضه خواهد شد.

این کنسول ۳DS جدید با یک کارت حافظه ی SD بزرگتر از قبل خواهد آمد و بازیکن ها با پرداخت ۲۳۵ دلار می توانند این کنسول همراه با صفحه نمایش بزرگتر را خریداری کنند.

تاریخ نگارش ژاپنی بازی سوپر ماریو بروز سه بعدی با انتشار ۳DS جدید بر هم منطبق هستند و در یک روز این اتفاق خواهد افتاد( در آمریکا و آسیا).

هر دو ی این محصولات در فروشگاه خردفروشی و هم در فروشگاه نینتندو و E-shop به فروش خواهد رفت. نسخه های متفاوت از سری Super Smash Bros نیز توسط نامکو برای دو کنسول وی و ۳DS جدید در راه هستند.

از دیگر عنوان های جدیدی که برای کنسول سه بعدی ۳DS در راه هستند می توان به بازی عای ورزشی فوتبال و تنیس اشاره کرد که برای اولین بار راه خود را به این کنسول سه بعدی باز می کنند و این بازی ها به همراهی پشتیبان های پیوشته و نسخه های مکمل در تاریخ ۱۲ ژانویه در ژاپن عرضه می شود. نامکو نیز اعلام کرد که یک عنوان نقش آفرینی جدید را برای کنسول ۳DS در حال ساختن است و ۶ دسامبر آن را منتشر می سازد.

خوش به حال آنهایی که ۳ds دارند زیرا با عنوان های خوبی و متنوعی که قرار است برای این کنسول بیایند دیگر نیازی به نگرانی نیست. از جمله عنوان های جدید دیگری که برای این کنسول در راه هستند می توان به بازی Kadokawa اشاره کرد که یک بازی ریتمیک توسط ناشر بازی فوق العاده ی Lollipop Chainsaw است.

تمامی این بازی ها با قابلیت های نینتندو ۳DS سازگار هستند و اینکه برای بازی کردن آنها هیچ چیز نمی توان جایگزین N3DS Xl باشد.

مشخصات عمومی این کنسول :
وزن:
تقریبا ۸ اونس یا ۲۲۶.۷۹ گرم

صفحه نمایش:
۳.۵۳ اینچ صفحه پهن و ۸۰۰×۲۴۰ که در حالت دو بعدی ۴۰۰×۲۴۰

صفحه نمایش لمسی:
۳.۰۲ اینچ و ۳۲۰×۲۴۰

دوربین:
یک دوربین داخل و دو دوربین و خارج هر کدام ۶۴۰×۴۸۰

حافظه ی جانبی:
حداکثر تا ۲ GB در هنگام لانچ

اتصال وای فای:
سازگاری با باند ۲.۴ GHz و ساپورت IEEE 802.11 از طریق WPA/WPA2. در حالتی که از کنسول استفاده نمی شود و حالت sleep mode, کنسول می تواند اطلاعات را با کنسول های دیگر و اینترنت تبادل کند.

کنترلر:
صفحه لمسی, میکروفن, دکمه های A/B/X/Y, دکمه های جهت, L/R, دکمه های Start و Select, رکمه “Slide Pad” آنالوگ ۳۶۰ درجه, یک دوربین داخلی و دو دوربین خارجی و motion sensor و gyro sensor.

لوازم جانبی دیگر:
۳D Depth Slider برای تنظیم سطح افکت های سه بعدی, دکمه ی Home, سوییچ Wireless, دکمه Power

ورودی و خروجی:
پورتی که کارتریج های Nintendo 3DS و Nintendo DS در آن قرار می گیرد. محل کارد SD, محل اتصال آداپتور AC و هدفون استریو.

صدا:
دو بلند گو استریو در چپ و راست صفحه ی بالایی

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت نينتندو يك 3DS جديد را با نگارش XL در آمريكاي شمالي و ژاپن عرضه خواهد كرد كه ويژگي هاي متفاوتي نسبت به نسخه ي اوليه كنسول 3DS دارد.