متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رشد ۳۸ درصدی بازار فروش گوشی در ربع دوم سال ۲۰۱۲

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

تحقیقاتی که در مورد بازار فروش گوشی توسط شرکت Strategy Analytics صورت گرفته نشان میدهد که بازار فروش گوشی در ریع دوم سال ۲۰۱۲ نسبت به ربع دوم سال ۲۰۱۱ حدود ۳۸ درصد رشد کرده است، البته این شرکت اظهار داشته که به دلیل وضعیت اقتصادی فعلی در منطقه یورو، آمریکای شمالی و آسیا، بازار فروش گوشی ها در ماه های آتی وضعیت ثابتی خواهد داشت.

 

با این وجود پیش بینی ها نشان میدهد که وضعیت بازار گوشی در اواخر سال ۲۰۱۲ همزمان با عرضه ی نسخه ی بعدی Apple iPhone وضعیت بهتری پیدا می کند و مشتریان بیشتری برای به روز کردن گوشی خود برای استفاده از قابلیت های اینترنتی سرویس ۴G LTE اقدام می کنند. در حقیقت از نظر Strategy Analytics بزرگ ترین پدیده در صنعت گوشی نسل چهارم سرویس اینترنت یا LTE است و همین موضوع وضعیت فروش گوشی ها را بهتر می کند.

منبع: bgr

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تحقیقاتی که در مورد بازار فروش گوشی توسط شرکت Strategy Analytics صورت گرفته نشان میدهد که بازار فروش گوشی در ریع دوم سال 2012 نسبت به ربع دوم سال 2011 حدود 38 درصد رشد کرده است، البته این شرکت اظهار داشته که به دلیل وضعیت اقتصادی فعلی در منطقه یورو، آمریکای شمالی و آسیا، بازار فروش گوشی ها در ماه های آتی وضعیت ثابتی خواهد داشت.