متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Hitman Absolution و خبرهای تازه

12345 (بدون نظر)
Loading...
76

با توجه به حواشی و اخبار های منتشر شده از بازی Hitman Absolution، مدیر عامل این بازی این چنین گفته است که بازی Hitman Absolution، به راحتی به پایان نمی رسد و بازیکنان باید با تلاش بسیاری این بازی را در صورت امکان تمام کنند !

با توجه به آخرین مصاحبه ی مجله ی پلی استیشن با مدیر عامل بازی آقای Tore Blystad اینگونه بیان شد که :

بازی هیتمن ممکن است به دلیل اینکه بازیکن را به چالش می کشد و بسیار سخت است، به فروش کمی دست یابد و آقای Tore Blystad از این بابت غمگین است.

در واقع علت اینکه این بازی به پایان نمی رسد یا به سختی تمام می شود با توجه به گفته های آقای Tore Blystad، پیچیدگی است که این بازی دارد و بازیکن مجبور است که مراحل را ۲ الی ۳ باری بازی کند تا بتواند از این بازی لذت ببرد و اینکه ساعت ها درگیری و به چالش کشیدن بازیکنان در این بازی به وضوح دیده می شود.

بازی هیتمن همیشه چالش بر انگیر بوده و طبق نسخه های قبلی این اثر،‌ بازیکنان همواه از راه آسان تر بازی و مراحل را به اتمام می رساندند، یعنی اینکه همه  ی دشمنان را به گلوله می بستند و مخفی کاری هیچ معنایی نداشت.

اما در Hitman Absolution قضیه به کلی فرق دارد و به همین دلیل است که آقای Tore Blystad نگران فروش بازی Hitman Absolution است. بسیار هم عالی است که فقط بازیکنان حرفه ای و کارکشته این بازی را تمام کنند و بقیه که هیچ تجربه یا حرفه ای در بازی های مخفی کاری ندارند، به دنیای هیتمن راه پیدا نخواهند کرد. بازی هیتمن همان دلچسبی قبل را دارد اما انتقادها روی این بازی و انتظارها بسیار بالاست.

بازی Hitman Absolution در آمریکا اتفاق می افتد و اینگونه که گفته شده است، تمام دشمنان و  افراد عادی و هر شخصیتی به جز خود مامور ۴۷ هر کدام عکس العملی مختلف از خود نشان می دهند در مواقعی که احساس خطر کنند و در حالت های متفاوت، پس باید مطمئن شد که هیتمن ۵ یک اثر فر اطبیعی در  دنیای بازی های رایانه ای است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
بدون دیدگاه
  1. موسی.کاظمی می‌گوید

    خیلی خیلی خیلییییییییییییییییی ممنونن خیلی بدردم خورد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با توجه به حواشي و اخبار هاي منتشر شده از بازي Hitman Absolution، مدير عامل اين بازي اين چنين گفته است كه بازي Hitman Absolution، به راحتي به پايان نمي رسد و بازيكنان بايد با تلاش بسياري اين بازي را در صورت امكان تمام كنند !