متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Halo 4 و نقشه های جدید

12345 (بدون نظر)
Loading...
120

بخش بازی سازی شرکت مایکروسافت اعلام کرد که با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی halo 4 مراحل ساخت این بازی نزدیک به اتمام هستند.

علاوه براین مایکروسافت اعلام کرد بخش Spartan oops از بازی halo 4 با ۱۰ نقشه ی مختلف در قسمت شبکه ای و مالتی وارد  مرحله ی ساخت  و  سازنده گان در حال وارد کردن عناصر جدیدتر به این قسمت و به پایان رساندن بازی هستند.

اطلاعات بیشتر از بازی halo 4 قرار است در نمایشگاه Comic con 2012 روی پرده برود در کنفرانس اختصاصی مایکروسافت.

هم چنین قرار است تصاویر جدید از بخش های شبکه ای  بازی halo 4 و Halo Bulletin مشخص گردد.

یکی از نقشه های جدید بازی که از بازی هالو ۳ نیز به ارث برده شد،‌Longbow نام دارد. در نسخه ی چهارم از بازی هالو  این نقشه یکی از نقشه های خاص بازی است که دامنه ی وسیغی از فضا را شامل می شود و بازیکنان می توانند توسط وسایل نقلیه ی مختلفی  به تعقیب و گریز و مبارزه بپردازند.

اگر علاقه مند به اطلاعات اضافی برای این نقشه هستید می توانید به وبلاگ رسمی بازی هالو مراجعه کنید.

عناصر زیادی از بازی هالو ۳ هستند که در بازی هالو ۴ منعکس شدند و دچار تغییرات جزیی و این دو شماره یعنی ۳ و ۴ روابط تنگاتنگی با هم دارند مخصوصا داستان بازی که دقیقا ادامه ای از نسخه ی سوم بازی Halo است.

halo 4 در  ۲ نسخه ی متفاوت عرضه خواهد شد . نسخه ی اول شامل شامل نقشه های اضافی بخش شبکه ای و محتوای جدیدتری نسبت به نسخه ی دوم است هم چنین این نسخه که Limited Edition نام دارد شامل لوازم مخصوصی برای آواتار ها در کنسول ایکس باکس ۳۶۰ و تم این بازی می شود و نسخه ی دوم با نسخه ی اول تفاوت کمی دارد در نقشه های بخش شبکه ای بازی نسبت به نسخه ی اصلی و در تم و آواتار رایگان محدود است و این امکانات را دارا نیست.

بازی هالو ۴ در تاریخ ۶ نوامبر  به طور انحصاری برای کنسول خانگی ایکس باکس ۳۶۰ وارد بازار می شود و پس از مدت ها شاهد شخصیت اصلی بازی هالو یعنی مستر چیف خواهیم بود.

اطلاعات اضافی (ویکی) :

Developer(s) ۳۴۳ Industries Publisher(s) Microsoft Studios Composer(s) Neil Davidge Series Halo Platform(s) Xbox 360 Release date(s) November 6, 2012 Genre(s) First-person shooter Mode(s) Single-player, multiplayer, cooperative Media/distribution Optical disc

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عناصر زيادي از بازي هالو 3 هستند كه در بازي هالو 4 منعكس شدند و دچار تغييرات جزيي و اين دو شماره يعني 3 و 4 روابط تنگاتنگي با هم دارند مخصوصا داستان بازي كه دقيقا ادامه اي از نسخه ي سوم بازي Halo است.