متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Spider – Man شگفت انگیز

12345 (بدون نظر)
Loading...
125

برای ساخت یک بازی بر اساس داستان های کمیک باید حسابی تلاش کرد زیرا که داستان های کمیک، هم شخصیت های  بسیاری دارند و هم ایده  های متنوع برای ساخت این گونه بازی ها.

بهترین بازی کمیک دنیا قطعا چیزی نیست جز دو بازی بتمن شهر آرکام و تیمارستان آرکام که هر دو  توانستند به بهترین  بازی های اخیر در دنیا تبدیل شوند و جوایزی بسیار دریافت کنند.

سری بازی های Spider – Man اما خیلی موفق نبوده اند و شماره های متعدد از این سری بازی نتوانستند با بازخورد خیلی خوب مخاطبین روبرو شوند.  اما آخرین شماره از این سری با نام Spider – Man شگفت انگیز شاید توانسته کمی خوب تر از بقیه بدرخشد و با رعایت آرمان های خوب یک اثر کمیک به یک بتمن تیمارستان آرکام تبدیل گردد.

Spider – Man شگفت انگیز اثری گم گشته در نور و نیرومندی در تاریکی است که احتیاجات یک بازی خور را که علاقه مند به این دنیای بی انتهای کمیک و شخصیت اسپایدر من است را تا حدی بر طرف  سازد و سازنده گان حتما می خواستند راه شرکت بازی سازی ارک استدی را ادامه دهند.

داستان Spider – Man شگفت انگیز  پیچیده تر از نسخه های قبلی ساخته شده و بازیکنان در نگاه اول این را می فهمند که با یک اثر جدید از بازی های مرد عنکبوتی مواجه هستند.

بر بلندترین ساختمان شهر ایستاده و از بالا تبهکاران را نظاره می کند و بازیکن خود را در موقعیتی می بیند که یک پلیس در برابر تبهکاری دارد. بازی سوم شخصی که زاویه ی دوربین و فناوری به نام eye-watering از آن حمایت می کند که روی وقایع اصلی متمرکز و اشیای پشت سر تار می شوند.

پرتاب کردن نخ هایی  به عنوان سلاح ضربه های پشت سر هم و یک مبارزه ی نه چندان خشن بدون کمترین احتمال مرگ برای دشمنان و سعی برای  یافتن مسیر های بالا رونده و پیدا کردن اشیا و عناصری به عنوان جایزه می تواند بخشی از بازی Spider – Man شگفت انگیز باشند. یک سوپر هیرو که در مواقع خاص بسیار سریع و چابک است و خود را به نیرو های فرانسانی مجهز کرده و  می تواند شهر را از تبهکاران و موجودات عجیب و غریبی که خود شان نیز نوعی فرا طبیعی دارند، پاک سازی کند.

لیزارد شخصیتی منفی در Spider – Man شگفت انگیز که همانند خزنده ای منفور سوپر هیرو را به مبارزه می خواند و صدای آژیر های پلیسی که برای کمک به مردم بی گناه در حال حرکت هستند همواره در Spider – Man شگفت انگیز خوب به نمایش در آمدند. اما فضا سازی ضعیف است و خیابان ها همانند هم و یکنواخت و کلیشه ای.  مردم عادی با واکنش های عصبی و غیز واقعی خود و ماشین های بدون راننده ای که اصلا نمی دانند مسیر شان کجاست می توانند  ضعفی برای بازی Spider – Man شگفت انگیز باشند.

در این بازی علاوه بر مبارزه ها تن و تن در مکان های عمومی و مراحل، چاشنی مخفی کاری نیز دیده می شود. این طور که مشخص است این بازی تقلیدی غیر مستقیم از بازی بتمن شهر آرکام است و برخی مراحل هم در این اثر است که برای بازی بتمن شهر آرکام بسیار مناسب هستند ولی خب فناوری ها و تجهیزات بتمن به نظر خیلی کار آمد تر و بهتر از سلاح ها در Spider – Man شگفت انگیز هستند ولی بازی Spider – Man شگفت انگیز نیز شگفتی های خودش را دارد !

مبارزه های تن به تن ناراحت کننده و خیلی باب میل نیستند، سلاح های بازی که میبینیم شامل توپهای بیهوش کننده و سپر ضد شورش می شوند به همراه جاشنی های مبارزه های تن به تن توسط مشت، دست و پا و ترکیبی از کومبو های بسیار که تنوع دارند.

مبارزه  ی  تن به تن نیز با بازی بتمن شباهت هایی دارند، شمامی توانید بر پشت دشمن بپرید و او را مورد ضربه قرار دهید و امثال این گونه تکنیک ها.  ولی نسخه ی Spider – Man شگفت انگیز حتما پیش درآمدی بر فیلمی با همین نام است که به زودی روی پرده ها می رود. شخصیت لیزارد  در برابر Spider – Man  می تواند بسیار جالب و فوق العاده باشد و فیلم های Spider – Man بر خلاف بازی های این سری فوق العاده زیبا و نفس گیر هستند.

نسخه ی PC این بازی هنوز تایید نشده ولی نسخه های کنسولی این بازی در بازار هستند و نسخه ای از این بازی نیز  برای تلفن های همراه هوشمند در دسترس است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي ساخت يك بازي بر اساس داستان هاي كميك بايد حسابي تلاش كرد زيرا كه داستان هاي كميك، هم شخصيت هاي بسياري دارند و هم ايده هاي متنوع براي ساخت اين گونه بازي ها.