متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تبلت جدید اپل در چین تولید و در برزیل اسمبل می شود

12345 (بدون نظر)
Loading...
88

ارتفاع این تبلت تقریباً مثل تبلت جدید Google است و عرض آن نیز کمی بیشتر است، به طوری که نسبت طول به عرض آن ۴ به ۳ می‌باشد.

 منابع می‌گویند که این تبلت به شکل باورنکردنی باریک است، در حد ضخامت پلیر‌های iPod Touch که در حال حاضر در بازار موجود است. با توجه به اینکه iPod Touch دارای ضخامتی در حدود ۰.۲۸ اینچ یا ۷ میلی متر است، باید منتظر محصول بسیار باریکی باشیم. باریک‌ترین تبلت موجود در بازار در حال حاضر، مدل Excite 10 LE محصول توشیباست و ضخامت آن تنها ۰.۳ اینچ است. فعالً باید منتظر باشیم و ببینیم Apple چه محصولی را در اواخر سال ۲۰۱۲ رونمایی می‌کند. شاید عرضه‌ی این تبلت با عرضه‌ی گوشی iPhone 5 هم‌‌زمان باشد.

بنابر شایعات، تبلت ۷.۸۵ اینچی اپل در کشور برزیل اسمبل (یاسرهم) می‌شود. در واقع قطعات در چین تولید شده و به کارخانه‌ی Foxconn در بزریل ارسال می‌شوند. مراحل تولید نیز از ماه سپتامبر آغاز خواهد شد.

منبع: phonearena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتفاع این تبلت تقریباً مثل تبلت جدید Google است و عرض آن نیز کمی بیشتر است، به طوری که نسبت طول به عرض آن 4 به 3 می‌باشد. منابع می‌گویند که این تبلت به شکل باورنکردنی باریک است، در حد ضخامت پلیر‌های iPod Touch که