متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Pioneer BDR XD04 رایت کننده قابل حمل دیسک های Blu-ray

12345 (بدون نظر)
Loading...
94

شرکت ژاپنی Pioneer به تازگی یکی دیگر از رایت کننده های دیسک Blu-ray خود که قابل حمل میباشد را معرفی کرد. به گفته شرکت پایونیر این محصول در نوع خود کوچک ترین رایت کننده دیسک های بلو-ری در جهان میباشد. BDR XD04 برای استفاده در رایانه های شخصی و لپتاپ ها طراحی شده است و از پورت USB 2.0 برای رایت فایل ها  بر روی دیسک های بلو-ری با حجم ۱۲۸ گیگابایت بهره میگیرد. البته رایت حجم زیادی از فایل ها با USB 2.0 بسیار زمان بر میباشد. ابعاد این محصول ۱۳۳x133x14.8 میلیمتر است و از آن مهم تر وزن باورنکردنی این دستگاه یعنی ۲۴۰ گرم میباشد. این دستگاه در رنگ های سفید قرمز و مشکی در دسترس است و هم چنین میتواند فایل ها را بر روی دیسک های DVD و CD با سرعت ۲۴x رایت کند. سرعت این محصول برای رایت فایل ها بر روی دیسک های بلو-ری نیز ۶x است. این رایت کننده دیسک های بلو-ری ابتدا فقط در بازار آسیا و با قیمت ۱۵۰ پوند عرضه میگردد.

پایونیر ، سونی و بوفالو شرکت هایی هستند که رایت کننده های قابل حمل دیسک های BDXL را به مشتریان خود عرضه میکنند. تمامی این رایت کننده ها قابلیت نوشتن فایل ها بر روی دیسک های چند لایه ای بلو-ری با گنجایش بالا را دارند. هم اکنون بهترین مدل های معرفی شده توسط این شرکت ها شامل BDR XD04 از طرف پایونیز ، BDX 6000U از طرف سونی و BRXL PC6U2B از طرف بوفالو میباشد. تمامی ۳ دستگاه گفته شده از پورت USB 2.0 پشتیبانی میکنند و از طریق همین پورت نیز به تامین انرژی میپردازند.

منبع : New Tech Mag

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت ژاپنی Pioneer به تازگی یکی دیگر از رایت کننده های دیسک Blu-ray خود که قابل حمل میباشد را معرفی کرد. به گفته شرکت پایونیر این محصول در نوع خود کوچک ترین رایت کننده دیسک های بلو-ری در جهان میباشد