متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نسخه بتا آفیس ۲۰۱۳ روز دوشنبه عرضه خواهد شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
86

شرکت نرم افزاری مایکروسافت قصد دارد تا روز دوشنبه به صورت رسمی نسخه ی بتای آفیس ۱۵ که با نام آفیس ۲۰۱۳ شناخته میشود را عرضه کند . لازم به ذکر است که نسخه نهایی آفیس ۲۰۱۳ در سال آینده میلادی عرضه خواهد شد . غول نرم افزاری دنیا نیز قبلا اعلام کرده بود که در تابستان امسال نسخه بتای آفیس ۲۰۱۳ را عرضه خواهد کرد ، اما تاریخ دقیقی را برای آن مشخص نکرده بود . با این حال در یکی از مقالات اخیر روزنامه USA Today به نقل از منابع نزدیک به مایکروسافت اعلام شده است که زمان عرضه نسخه بتای این محصول روز دوشنبه مورخ ۱۶ جولای سال جاری خواهد بود .

مایکروسافت وعده پشتیبانی از قابلیت های جدیدی را در آفیس ۲۰۱۳ داده است که بیشتر آنها مربوط به دستگاه هایی با صفحه نمایش لمسی میباشند . همچنین در مراسمی که بدین منظور برگزار خواهد شد ، مایکروسافت اطلاعات خاصی از ویندوز ۸ مخصوص پردازنده های ARM را ارائه خواهد کرد .

گزارش های اولیه نشان میدهد که بسیاری از تغییرات در ظاهر نرم افزارهای موجود در بسته ی آفیس اعمال خواهند شد و تغییرات کمی نیز در رابطه با قابلیت ها و بازدهی آنها شاهد خواهیم بود . تغییرات ظاهری نیز مسلما در رابطه با سازگاری محیط نرم افزارها با ظاهر مترو خواهند بود .

همچنین مقاله USA Today نشان میدهد که آفیس ۲۰۱۳ ممکن است که تنها برای ویندوز هفت و هشت منتشر شود و کاربران سایر ویندوزهای قدیمی تر امکان تجربه کار با آن را نداشته باشند .

موفقیت این نسخه از آفیس میتواند مایکروسافت را مطمئن کند که تعداد کاربران آفیس بیشتر خواهد شد و از تعداد یک میلیارد کاربر که اخیرا توسط این شرکت اعلام شده است ، پیشی خواهد گرفت . علاوه بر این مایکروسافت میخواهد ثابت کند که در رقابت با گوگل که از طریق Google Docs سعی در جذب کاربران دارد ، بهتر عمل میکند . البته همانطور که میدانید سرویس گوگل داکز یک سرویس مبتنی بر وب میباشد و به صورت نرم افزارهای دسکتاپی ارائه نمیشود . البته مایکروسافت نیز سرویسی مشابه سرویس گوگل داکز دارد و نام آن Office 365 میباشد که به صورت تحت وب در اختیار کاربران قرار میگیرد .

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نرم افزاری مایکروسافت قصد دارد تا روز دوشنبه به صورت رسمی نسخه ی بتای آفیس 15 که با نام آفیس 2013 شناخته میشود را عرضه کند .