متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رکورد شکنی اپل با پیش بینی فروش ۲۰ میلیون iPad در ربع سوم سال ۲۰۱۲

12345 (بدون نظر)
Loading...
66

احتمالاً کمپانی Apple بسیار بیش‌تر از چیزی که فکر می‌کرد، iPad می‌فروشد. یکی از تحلیل‌گران کمپانی Needham & Company به نام Charlie Wolf قبلاً طی تخمینی پیش‌بینی کرده بود که اپل ۱۳ میلیون دستگاه iPadرا در سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۲، وارد بازار می‌کند اما با توجه به فروش قابل توجه این کمپانی، تخمین‌ها تغییر کرده و اکنون Wolf می‌گوید که تخمین اولیه‌اش کمی شتاب‌زده بوده و عدد پیشنهادی خود را به ۲۰ میلیون دستگاه تغییر داده است.

 

در دوره‌ی مشابه سال ۲۰۱۱، اپل حدود ۹.۲۵ میلیون iPad فروخته بود. اگر اعداد درست باشند، اپل فروشش را دو برابر کرده، آن هم تنها در یک سال. هنوز زمان آن فرانرسیده است که فروش تبلت iPad بیش از گوشی محبوب اپل، iPhone شود اما رشد فروش iPad بیش از iPhone  است.

زمان عرضه‌ی تبلت محبوب و پرطرفدار اپل در کشور چین، ۲۰ جولای است، بنابراین باید منتظر جهشی در میزان فروش اپل باشیم، چرا که این تبلت زبان چینی را نیز توسط سیستم عامل iOS به خوبی پشتیبانی می‌کند.

منبع: slashgear

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

احتمالاً کمپانی Apple بسیار بیش‌تر از چیزی که فکر می‌کرد، iPad می‌فروشد. یکی از تحلیل‌گران کمپانی Needham & Company به نام Charlie Wolf قبلاً طی […]