متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

با تبلت‌ها مصرف برق خود را کاهش دهید

12345 (بدون نظر)
Loading...
77

موارد فراوانی وجود دارد که می توانید از ipad شاکی باشید که می توان به کمترین آن در مورد شرایط کاری در زنجیره تامین و عرضه ipad ,اشاره کرد که این امرموجب هزینه های بالای این وسیله شده است اما با این وجود ، قیمت کم مصرف برق بر روی قبض برق می تواند تا حدودی به رضایت کاربران کمک کند.چرا که به گفته موسسه تحقیقات برق (EPRI) میزان هزینه ای که برای شارژ ipad باید پرداخت کنید، به اندازه چند پول خرد و سکه کم بهاست.به گزارش (EPRI) اگر به طور روزانه نیازبه شارژ ipad خود داشته باشید،به میزان ۱.۳۶ دلار در سال باید به اداره برق خود پرداخت کنید. اگر از افرادی باشید که در روز باید ipad تان به طور کامل شارژ باشد در انتهای سال، کل هزینه مصرف برق ipad شما به اندازه یک سفر کوتاه هم نخواهد شد.

Ipad در طول یک سال نیاز به ۱۲کیلو وات ساعت برق دارد در صورتی که یک دستگاه تلویزیون پلاسما به ۳۵۸ کیلووات ساعت برق در همین مدت زمان نیاز دارد . این رقم کوتاه در مورد ipad احساس خوبی برای شما ایجاد می کند اما اگر دوست دارید بدانید کل افرادی که از ipad استفاده می کنند جمعا چه میزان برق مصرف می کنند باید بگوییم که طبق ادعای این موسسه اگر تعداد ipad های فروخته شده در دو سال آینده ۳ برابر شود،تمام این ipadها جمعا معدل ۵۰ درصد قدرت مورد نیاز برای یک جفت نیروگاخ ۲۵۰ مگاواتی است . انستیتو اشاره کرد به اینکه محصول جدید ipad تا اندازه ۶۵ درصد در مصرف برق افایش خوهد داشت و دلیل این امر افزایش نمایشگر ipad تا ۱۰ اینچ همچنین وجود باتری بزرگتر وقدرتمند تر است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موارد فراوانی وجود دارد که می توانید از ipad شاکی باشید که می توان به کمترین آن در مورد شرایط کاری در زنجیره تامین و عرضه ipad ,اشاره کرد که این امرموجب هزینه های بالای این وسیله شده است اما با این وجود ، قیمت کم