متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آیا Digg میتواند دوباره به عرضه بازگردد؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
72

شبکه اجتماعی Digg پس از شکست های متوالی بالاخره به پایین ترین حد خود رسید و با کف برخورد کرد. اگر اخیرا جویای اخبار وب باشید میدانید که رسانه خبری اجتماعی Digg به قیمت ۵۰۰.۰۰۰ دلار به شرکت Betaworks فروخته شد. این در حالی است که شرکت گوگل قصد داشت در سال ۲۰۰۸ حدود ۲۰۰ میلیون دلار برای در اختیار گرفتن این رسانه پرداخت کند. و در این سال ها میلیون ها دلار از این رقم از دست رفت. و سوالی که مطرح میشود این است که آیا Digg با این شرایط دوباره میتواند به عرضه رسانه های اجتماعی بازگردد؟

شرکت Betaworks رسانه Digg را فقط برای گذاشتن در لیست افتخارات خود در اختیار نگرفته است و  John Borthwick مدیر عامل جدید آن قصد ایجاد تغییراتی را دارد. به گفته وبلاگ رسمی Betaworks این شرکت قصد دارد شروعی تازه را برای Digg رقم بزند. این رسانه دوباره به عرصه خبری برمیگردد و مثل قبل کاربران اخبار آن را به اشتراک میگذارند. نمیتوان نقش Digg را در عرصه مربوط به رسانه های اجتماعی و سرویس های خبری فراموش کرد. بلاگر های بسیاری از سرویس های Digg استفاده میکردند و نقش Digg غیر قابل انکار بود و حتی ترافیک آن در حدی بود که بسیاری از سرور ها قدرت تحمل آن را نداشتند. باید صبر کرد و دید آیا Betaworks میتواند این سرویس را به جایگاه قبلی خود برگرداند و یا مثل بسیاری دیگر از رسانه ها به فراموشی سپرده میشود.

منبع : Cnet

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه اجتماعی Digg پس از شکست های متوالی بالاخره به پایین ترین حد خود رسید و با کف برخورد کرد. اگر اخیرا جویای اخبار وب باشید میدانید که رسانه خبری اجتماعی Digg به قیمت 500.000 دلار به شرکت Betaworks فروخته شد. این در حالی است که شرکت گوگل قصد داشت در سال 2008 حدود 200 میلیون دلار برای در اختیار گرفتن این رسانه پرداخت کند.