متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

iOS 6 beta 3 منتشر شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
52

اگر شما هم از توسعه دهندگان سیستم عامل iOS شرکت اپل هستید هم اکنون میتوانید سومین نسخه آزمایشی iOS 6 را بر روی دستگاه های خود نصب کنید. آپدیت جدید این سیستم عامل تنها پس از ۲۱ روز از انتشار آپدیت قبلی iOS منتشر گردیده است که نسخه اولیه آن نیز در کنفرانس WWDC امسال در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته بود. البته این آپدیت با دیگر آپدیت های منتشر شده کنونی فرق دارد و اپل لیستی از تغییراتی جدید اعمال شده در آن را در دسترس قرار نداده است. به نظر میرسد که اپل قصد دارد در این زمینه پنهان کاری کند و باگ هایی که قبلا در iOS وجود داشتند را بدون سر و صدا بر طرف کند.

آپدیت قبلی نسخه آزمایشی iOS 6 نیز قبلا در ۳۱ جولای معرفی گردیده بود و در حال حاضر نیز در حال نزدیک شدین به فصل پاییز و عرضه نسخه رسمی iOS 6 توسط اپل هستیم. بنا به گفته های شرکت اپل نسخه نهایی iOS 6 دارای ۲۰۰ قابلیت جدید در مقایسه با iOS 5 میباشد و هم چنین در زمینه نرم افزار های قبلی نیز بهبود های حاصل شده است. برای مثال برنامه Siri دارای امکانات جدیدی از قبیل اطلاعات رستوران ها و یا حتی بلیط های سینما میباشد یا برنامه  Photo Streams برای به اشتراک گذاری آماده است و FaceTime نیز برای چت های ویدویی در سیستم ۳G در اختیار قرار میگیرد. برای دریافت این آپدیت و نسخه آزمایشی سیستم عامل iOS 6 میتوانید به صفحه رسمی توسعه دهندگان اپل مراجعه کنید.

منبع : SlashGear

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما هم از توسعه دهندگان سیستم عامل iOS شرکت اپل هستید هم اکنون میتوانید سومین نسخه آزمایشی iOS 6 را بر روی دستگاه های خود نصب کنید. آپدیت جدید این سیستم عامل تنها پس از 21 روز از انتشار آپدیت قبلی iOS منتشر گردیده است که نسخه اولیه آن نیز در کنفرانس WWDC امسال در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته بود.