مشکلات ایجاد شده در ویندوز XP به علت آنتی ویروس سیمانتک

مشکلات ایجاد شده در ویندوز XP به علت آنتی ویروس سیمانتک
 • 1391/4/28
 • امیر امام جمعه
 • 2

مشتریان و کاربران آنتی ویروس سیمانتک رضایت چندانی از آخرین آپدیت این برنامه ندارند. طبق گزارش های ارسال شده رایانه هایی که دارای سیستم عامل ویندوز XP هستند پس از آپدیت آنتی ویروس سیمانتک دچار مشکل میشوند. پس از آپدیت این برنامه به اصطلاح ” صفحه مرگ آبی ” نمایش داده میشود. این گزارشات توسط خود شرکت سازنده آنتی ویروس ارائه شده است.

مشکل اصلی از آپدیت این آنتی ویروس ناشی میشود و پس از این که ورژن Sonar برنامه به July 11 تغییر میکند مشاهده میشود. آنتی ویروس پس از آپدیت نمیتواند به خوبی به سیستم عامل ویندوز XP تعامل داشته باشد. بسیاری از کاربران مجبور شده اند که آنتی ویروس را به صورت دستی از روی رایانه خود حذف کنند و یا رایانه را غیرفعال کنند. شرکت سیمانتک اعلام کرده است که در حال تلاش برای برطرف کردن این مشکل و ارائه راه حل به کاربران خود میباشد.

منبع : SlashGear

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
 1. سلام، علاوه بر این آنتی ویروس، آویرا هم در حدود دوماه پیش از این فاعده مستثنی نبود و در هنگام بوت شدن ویندوز این مشکل پیش میومد.

 2. سایمنتک مشکل رو در کمتر از 1 ساعت حل کرد .

  راه حلش هم روی سایتش گذاشت .
  فقط باید سیستم با safemode بالا میامد و اطلاعات ی فولدر پاک میشد و دوباره سیستم راه اندازی میشد و ضد ویروس آپدیت میگرفت .
  همین .

  بهتر از کسپرسکی هستش که به اندازه انگشتای 4 تا دست آپدیت اشتباه داده .
  یکبارش 3 روز و یکبارش 20 روز طول کشیده درستش کنه .
  تازه آنتی ویروسش هم اط لحاظ کیفیت و کارایی به یک هزارم درصد سایمنتک هم نمیرسه .

  بعدش به جای اطلاع رسانی خبر از دزده شدن بچه و ننش زده تو سایتش .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *