متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

از Dead Space 3 می گویم

12345 (بدون نظر)
Loading...
82

بازی Dead Space 2 را که خوب یادتان هست ؟ حتما شمایی که اهل باز ی های ترسناک- بقا هستید، این عنوان بی همتا را فراموش نمی کنید. بازی Dead Space 2 ترسناک ترین عنوان در سبک Horror محسوب می شود و بدون شک هیچ بازی نمی تواند از این نظر جای او را بگیرد.

بازی Dead Space 3 در نمایشگاه ای ۳ امسال توسط شرکت EA معرفی شد و بر روی پرده رفت. این شماره،‌ اولین شماره از این سری است که قابلیت Co-op به آن اضافه شده و بازیکن می تواند در کنار شخص دیگری بازی را دنبال کند. حداقل دیگر تنها نیست !

تیم سازنده ی نسخه ی سوم بازی Dead Space گفته اند که هنوز ترس در بازی سوم  Dead Space همانند سابق است و بازیکن وقتی که تنهاست، نمی تواند این بازی را با آرامش مطلق پیش ببرد و به نظره من حرف تیم سازنده ی این سری،‌ بسیار به حقیقت نزدیک است.

Dead Space 3 در بخش تکنفره،‌ ترسناکتر از قبل خواهد بود و پیشنهاد بازی ساز های این سری این است که هرگز تنهایی این بازی را بازی نکنید !

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. مهران می‌گوید

  بازی عالی بود اما کی۳ وارد بازار میشه.

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   ۲۰۱۳

 2. مهران می‌گوید

  good game

 3. عاشق می‌گوید

  سلام موفق باشی سایت ۲۰ بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازي Dead Space 2 را كه خوب يادتان هست ؟ حتما شمايي كه اهل باز ي هاي ترسناك- بقا هستيد، اين عنوان بي همتا را فراموش نمي كنيد. بازي Dead Space 2 ترسناك ترين عنوان در سبك Horror محسوب مي شود و بدون شك هيچ بازي نمي تواند از اين ظر جاي او را بگيرد.