متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

MSI با محصولات سری Reflex وارد بازار SSD می‌شود

12345 (بدون نظر)
Loading...
77

قبلاً شایعاتی در مورد ورود MSI به بازار SSD شنیده بودیم اما حالا به طور رسمی اخباری منتشر شده است که این شایعه را تأیید می‌کند. همان‌طور که می‌دانید MSI یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مادربورد، کارت گرافیک، لپ‌تاپ و …. است و حالا این کمپانی معروف در عرصه‌ی درایوهای حالت جامد (Solid State Drive) نیز وارد می‌شود.

محصولای سری Reflex در سه ظرفیت ۶۰، ۱۲۰ و ۲۴۰ گیگابایت عرضه می‌شوند، نام مدل‌ها به ترتیب RX-60، RX-120 و RX-240 است. پردازنده‌ای که به عنوان کنترلر استفاده شده مدل SandForce SF-2281 است.

 

پورت اتصال تمام درایوهای این سری SATA 6Gbps می‌باشد، سرعت خواندن مدل RX-60 تا ۵۲۵ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن آن ۴۹۵ مگابایت بر ثانیه است. تعداد اعمال ورودی و خروجی (I/O Operation) برای این مدل ۸۵ هزار عمل در ثانیه (IOPS) است.

مدل RX-120 کمی سریع‌تر است، سرعت خواندن و نوشتن آن به ترتیب ۵۵۰ و ۵۱۵ مگابایت بر ثانیه است و تعداد اعمال ورودی خروجی آن نیز ۹۰ هزار تا در ثانیه است.

در نهایتمدل RX-240 نیز دارای سرعت خواندن و نوشتن ۵۶۰ و ۵۲۵ مگابایت در ثانیه است که توسط ۹۰ هزار عمل ورودی خروجی در ثانیه فراهم شده است.

متأسفانه در حال حاضر خبری در مورد زمان عرضه‌ و قیمت محصولات این سری منتشر نشده است اما به محض عرضه‌ی محصول، نتیجه‌ی تست‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

منبع: insideindustrynews

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قبلاً شایعاتی در مورد ورود MSI به بازار SSD شنیده بودیم اما حالا به طور رسمی اخباری منتشر شده است که این شایعه را تأیید می‌کند. همان‌طور که می‌دانید MSI یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مادربورد، کارت گرافیک، لپ‌تاپ و .... است و حالا این کمپانی معروف در عرصه‌ی درایوهای حالت جامد (Solid State Drive) نیز وارد می‌شود.