متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هدیه‌های آنتی ویروس بیت دیفندر به مناسبت رمضان ۱۳۹۱

12345 (بدون نظر)
Loading...
72

به مناسبت فرا رسیدن رمضان ۱۳۹۱ می توانید تا ۶۰ درصد تخفیف برای خرید آنتی ویروس های بیت دیفندر ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ استفاده کنید . همچنین با راهکارهای سازمانی (آنتی ویروس های تحت شبکه) بیت دیفندر ، دو سال امنیت بیشتر هدیه بگیرید .

 در ماه رمضان امسال بیت دیفندر تخفیف ها و هدیه های ویژه ای را برای کاربران خانگی و سازمانی در نظر گرفته است و تمامی مشتریان با خرید از وب سایت در ماه مرداد می توانند در قرعه کشی بیت دیفندر شرکت کنند .

کاربران خانگی می توانند از تخفیف ۶۰ درصدی و هدیه سه ماهه برای آنتی ویروس پلاس ، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی ۲۰۱۲ و ۵۰ درصد تخفیف برای آنتی ویروس های جدید بیت دیفندر ۲۰۱۳ استفاده کنند . از مهمترین امکانات بیت دیفندر ۲۰۱۳ می توان به پرداخت امن بیت دیفندر ، محافظت کننده USB و سازگاری با ویندوز ۸ اشاره کرد .

همچنین در این ماه توتال سکیوریتی ۲۰۱۲ تک کاربره بیت دیفندر با یک سال اعتبار بیشتر (در مجموع دو سال) و با تخفیف ویژه ای ارائه می شود .

شرکت ها و سازمان ها نیز می توانند از طرح ۳ = ۲ + ۱ بیت دیفندر برای راهکار های سازمانی (آنتی ویروس های تحت شبکه) استفاده کنند که ۲ سال امنیت بیشتر را به عنوان هدیه رمضان ۱۳۹۱ دریافت می کنند . در این طرح راهکارهای سازمانی بیت دیفندر با اعتبار سه ساله و با همان قیمت یک ساله به شرکت ها و سازمان ها ارائه می شود .

برای خرید آنلاین آنتی ویروس های بیت دیفندر و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.bitdefender.ir مراجعه فرمایید . همچنین با آغاز همکاری مشترک بیت دیفندر و انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران در ماه رمضان ، مشتریان گرامی می توانند با خرید از وب سایت بیت دیفندر در پاداش کار نیک کمک به بیماران این انجمن شریک باشند .

شرکت بیت دیفندر در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده است و مقر اصلی این شرکت در کشور رومانی می باشد . بیت دیفندر در آخرین آزمایش رسمی وب سایت AV-Test ، عنوان بهترین آنتی ویروس را از آن خود کرده و جدید ترین محصول بیت دیفندر ، آنتی ویروس پلاس ۲۰۱۳ در اولین ماه انتشار موفق به کسب جایزه از سوی نویسندگان مجله معتبر PC MAG شده است .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. نمایندگی رسمی بیت دیفندر می‌گوید

    این سایت دیگر در دسترس نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مناسبت فرا رسیدن رمضان 1391 می توانید تا 60 درصد تخفیف برای خرید آنتی ویروس های بیت دیفندر 2012 و 2013 استفاده کنید . همچنین با راهکارهای سازمانی (آنتی ویروس های تحت شبکه) بیت دیفندر ، دو سال امنیت بیشتر هدیه بگیرید .