متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

امتیاز هایی که به بازی Spec Ops : The Line داده ام !

12345 (بدون نظر)
Loading...
194

داستانی بسیار عجیب و پیچیده ای دارد و با نگاهی ظاهری هرگز نمی توان فهمید که پشت بازی Spec Ops : The Line چه چیزی مخفی شده است. این بازی یکی از بازی ها بسیار خوبی بود که ما در تابستان بازی کردیم. از نظر بسیاری از منتقدین این بازی چیزه زیادی برای گفتن ندارد و امتیاز های کمی که به این بازی از سایت های تحلیلی و خبری داده شد، واقعا بی انصافی این منتقدین را نشان می دهد.

بازی Spec Ops : The Line یک اثر سوم شخص بسیار خوش ساخت است که عناصر تاکتیکی در آن دیده می شود ،‌اما بازی چیزه دیگری را مد نظر دارد. گرافیک بسیار خوب از موتور Unreal Engine 3 استفاده کرده است و همه چیز به خصوص طراحی ظریف و هنرمندانه ی شخصیت ها،‌ جای تحسین دارد.

وقتی کاپیتان واکر را می بینید که زخمی شده و خون از صورت او سرازیر است، به این نکته پی خواهید برد.  بازی Spec Ops : The Line یک اثر ماندگار در سبک بازی های سوم شخص تاکتیکی است و این را مدیون سازنده گان حرفه ای و خوش ذوق Take Two هستیم. گیم پلی بازی شاید کلیشه ای باشد و تقلیدی از برخی عناوین مرتبط،‌ اما باز هم برای بازیکن جالب است و تازگی دارد.  پشت سنگر پنهان شدن ها و حرکات سریع برای فرار از دشمنان،‌ کمی سخت صورت می گیرد و آزار دهنده است.

در Spec Ops : The Line نمی توانید سریع باشید، ولی می توانید با دستور های هر چند اندکی که می دهید، یک گیم پلی خوب را برای خود بسازید.

بیشتر دوست دارم درباره ی داستان بازی صحبت کنم که در نوع خودش شاهکار است :

سازنده گان با استفاده از علم روان شناسی،‌ داستانی را می سازند که باید آن را در بازی های ترسناک پیدا کرد و نه در یک بازی اکشن واقعی همانند Spec Ops : The Line. ولی سازنده گان دقیقا همین را می خواستند و نتیجه ی کار چیزی شد که از حد رضایت هم فراتر رفت.

بازی Spec Ops : The Line بسیار تبلیغات حوبی رویش انجام شد و حسابی بازیکن را برای یک بازی خوب،‌ منتظر گذاشت. شن های روان، صحنه های دلخراش و فوق العاده نفس گیر، گرافیک و نور پردازی دیدنی،‌شخصیت پردازی متفاوت و داستانی عمیق و یکتا، دست به دست هم می دهند و از بازی Spec Ops : The Line یک شاهکار می سازند که آن را به تمامی دوستان علاقه مند به بازی های اکشن سوم شخص توصیه می کنم. این بازی برای Xbox360،PC و پلی استیشن ۳ در دسترس است.

امتیاز های بازی :

شرح امتیاز ها از ۱۰
داستان بازی ۱۰
Game play (روند اصلی) ۹
صدا گذاری ها ۸.۸
کنترل ۶.۵
هوش مصنوعی ۹.۷
زاویه ی دید ۸.۵
شخصیت پردازی ها ۹.۳
فیزیک و تخریب پذیری ۹
گرافیک و طراحی محیطی ۹.۵
باگ و ایراد های بازی ۹.۳
جمع کل ۸.۹۶

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

CPU: Intel Core 2 Duo @ 2Ghz / AMD Athlon 64 X2 equivalent CPU: ۲.۴ GHz Quad Core processor
RAM: ۲ GB RAM RAM: ۳ GB RAM
VGA: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600XT (256 MB memory) VGA: NVIDIA GeForce 9800 GTX/ATI Radeon HD 4850 (512+ MB memory)
DX: ۹.۰ DX: ۹.۰
OS: Windows XP SP3 OS: Windows Vista/7
http://gamesystemrequirements.com/
HDD: ۶ GB free HDD: ۱۰ GB free
Sound: DirectX Compatible Sound: DirectX Compatible

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. Saeed می‌گوید

    بازیه خوبی بود،،،ولی در بین بازی های شوتر سوم شخص به Mass Effect 3 نمیرسید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در Spec Ops : The Line نمي توانيد سريع باشيد، ولي مي توانيد با دستور هاي هر چند اندكي كه مي دهيد، يك گيم پلي خوب را براي خود بسازيد.