متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کیبورد جدید Genius مخصوص بازی خورها

12345 (بدون نظر)
Loading...
100

شرکت Genius محصول جدید خود را از سری مخصوص به بازیGX منتشر کرد. این محصول جدید یک کیبورد مخصوص برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای و بازی خورها میباشد. ویژگی بسیار مهم این کیبورد داشتن ۶ کلید بزرگ در سمت چپ میباشد که قابل برنامه ریزی هستند و تا ۱۸ عدد نیز ارتقا پیدا میکنند. این کلید ها حرکات مربوط به چند کلید را در خود ذخیره میکنند و بازیکن میتواند با فشردن یک کلید از کاربرد چند کلید بهره بگیرد. هم چنین این کیبورد از حالت مخصوص به بازی نیز پشتیبانی میکند که دیگر با زدن کلید مربوط به ویندوز ، سیستم از بازی خارج نمیشود.

این کیبورد ۳ پروفایل برای کلید های مختلف در اختیار قرار میدهد که در کنار آن دارای یک حافظه جانبی نیز میباشد و برای ذخیره اطلاعات مربوط به پروفایل ها مورد استفاده قرار میگیرد. قابلیت دیگر به کار رفته در آن نیز ۶ کلید رسانه ای میباشد و برای مواقعی است که در حال انجام بازی نمیباشید. این کیبورد فرکانس ۱۰۰۰ هرتز را دارا میباشد و برای ارسال پیام ها نیز ۱ میلی ثانیه تاخیر دارد. فرکانس بالا و زمان تاخیر پایین باعث میشود که فاصله زمان غیر قابل توجهی در هنگام زدن کلید بر روی کیبورد و انجام حرکت بر روی نمایشگر اعمال شود. کیبود برای اتصال از یک کابل ۱.۸ متری از نوع USB استفاده و ویندوز های ۷ ، Vista و XP را نیز پشتیبانی میکند. برای اتصال کیبورد به طور عادی به ۱۰۰ مگابایت حافظه خالی و البته یک پورت USB نیاز دارید  و در آخر نیز قیمت آن ۴۹ دلار میباشد.

منبع : SlashGear 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت Genius محصول جدید خود را از سری مخصوص به بازیGX منتشر کرد. این محصول جدید یک کیبورد مخصوص برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای و بازی خورها میباشد. ویژگی بسیار مهم این کیبورد داشتن 6 کلید بزرگ در سمت چپ میباشد