متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تاریخ عرضه Assassin’s Creed III برای PC اعلام گردید

12345 (بدون نظر)
Loading...
72

ماه گذشته شرکت Ubisoft مثل همیشه اعلام کرد که عرضه نسخه مخصوص به رایانه بازی Assassin’s Creed III با تاخیر مواجه خواهد شد. در آن زمان این سازنده تاریخ بعدی برای عرضه جدید را منتشر نکرد و فقط زمان آن را قبل از کریسمس اعلام نمود. اما حالا Ubisoft تاریخ دقیق عرضه این بازی محبوب را برای رایانه ۲۰ و ۲۳ نوامبر اعلام کرده است.

با وجود این که نسخه های مخصوص به Xbox 360 و PS3 در ۳۱ اکتبر منتشر خواهند شد به این نتیجه میرسیم که کاربران رایانه های برای دست یابی به این بازی باید حدود ۱ ماه بیشتر نسبت به کاربران کنسول صبر نمایند. این امر پدیده بسیار عجیب و جالبی است زیرا Ubisoft همیشه زمان خیلی بیشتری را برای عرضه بین نسخه های کنسول و رایانه قرار میداد. البته این سازنده هنوز دلیل این تاخیر را اعلام نکرده است ولی شاهد انجام این کار در بسیاری دیگر از شرکت های بازی سازی نیز هستیم. به هر حال با این که دلیل این تاخیر را نمیدانیم ولی بسیار خوشحال هستیم که تاریخ عرضه رسمی این بازی بسیار محبوب مشخص گردیده است.

منبع : SlashGear

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. mohammad می‌گوید

    مرسی خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ماه گذشته شرکت Ubisoft مثل همیشه اعلام کرد که عرضه نسخه مخصوص به رایانه بازی Assassin's Creed III با تاخیر مواجه خواهد شد. در آن زمان این سازنده تاریخ بعدی برای عرضه جدید را منتشر نکرد و فقط زمان آن را قبل از کریسمس اعلام نمود. اما حالا Ubisoft تاریخ دقیق عرضه این بازی محبوب را برای رایانه 20 و 23 نوامبر اعلام کرده است.