متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آموزش سریع اضافه کردن دکمه لایک در نتایج جست و جوی گوگل

12345 (بدون نظر)
Loading...
73

قصد داریم در این پست به شما آموزش دهیم تا در هنگام جست و جو در گوگل ، اگر از سایت یا نتیجه ای خوشتان آمد ، با استفاده از اکانت فیس بوک خود به آن لایک بزنید.

برای این کار افزونه ای را برای شما در نظر داریم که بر روی مرورگر های موزیلا فایر فاکس ، اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم نصب می گردد و دارای کد نویسی ساده ای است .

اضافه کردن دکمه لایک در نتایج جست و جو گوگل


اگر از مرورگر های اینترنت اکسپلورر ، موزیلا فایر فاکس و یا گوگل کروم بهره می برید می توانید افزونه ی Google +Like را دریافت کنید. برای این کار به صفحه دانلود بر وید و بر روی Get Google +Like کلیک کنید.

اگر کاربر مرورگر گوگل کروم باشید ، پیغامی در زیر مرورگر خود مشاهده خواهید کرد که باید بر روی Continue کلیک کنید تا فایل دریافت شود و نصب گردد.

کار تمام است ، اکنون می توانید با رفتن به گوگل و انجام هر گونه جست و جو ، دکمه لایک را در کنار هر نتیجه مشاهده کنید وبا زدن آن با استفاده از اکانت شما با آن لایک بدهید.

سخن آخر

با لایک زدن به نتایج گوگل ، این نتایج برای افرادی که در گوگل با شما دوست هستند محبوب خواهد شد ، یعنی گوگل آن ها را متناسب با سلایق شما و دوستانتان مرتب خواهد کرد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قصد داریم در این پست به شما آموزش دهیم تا در هنگام جست و جو در گوگل ، اگر از سایت یا نتیجه ای خوشتان آمد ، با استفاده از اکانت فیس بوک خود به آن لایک بزنید. برای این کار افزونه ای را برای شما در نظر داریم که بر روی مرورگر های موزیلا فایر فاکس ، اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم نصب می گردد و دارای کد نویسی ساده ای است .