متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۳۶ شخصیت جسور در دنیای دیجیتالی

12345 (بدون نظر)
Loading...
353

در این مقاله قصد داریم ۳۶ شخصیت خاص را معرفی کنیم که در بازی ها و فیلم ها، نقش به سزایی را ایفا کردند و علاوه بر اینها، طراحی منحصر به فرد و بی نقص این شخصیت ها، آنها را در بین مخاطبین بسیار خاص جلوه دادند.

۳۰۰ – Spartan

اولین شخصیت، شخصیت فیلم حماسی ۳۰۰ است. این شخصیت خشم خاصی را در خود نهفته کرده و هر کسی با دیدن این شخصیت، به این نتیجه می رسد که با کاراکتری بدی در افتاده است.

Assassin Creed – Ezio Auditore da Firenze

یکی از آن شخصیت های واقعا فراموش نشدنی در دنیای بازی های رایانه ای، این کارارکتر ایتالیایی ربان است که در شماره ی دوم از بازی Assassin Creed خوب درخشید. حرکات سریع، مخفی کاری ها و بی رحمی او در بین هدف هایش،‌او را به شخصیتی خطرناک تبدیل کرده است. به دلیل طراحی و لباس هایش، به یکی از شخصیت های درجه بالای ما تبدیل شده است.

Atlantica Online – Oracle

این شخصیت مرموز به یک بازی آنلاین جهانی به نام، آتلانتیکا تعلق دارد و ظاهر عجیب و منحصر به فردش، برای بازی های نقش آفرینی بسیار خوب و به جا است.

Batman The Dark Knight – Joker

دیگر حرفی در این باره وجود ندارد، که بسیاری از افراد به دلیل اینکه در این شخصیت به شدت غرق شدند، زندگی عادی خود را فراموش کردند. شخصیت جوکر به نظر من، بهترین شخصیت منفی در تمام دنیای کمیک است. ظاهر این شخصیت،‌ هیچ چیزی را از او فاش نمی کند و به مخاطب نمی گوید که با چه کاراکتر خطرناکی روبرو است.

Bayonetta

این شخصیت، یکی از کاراکتر های مورد علاقه ی مند است. او یک جادوگر است که خلق و خویی انسانی دارد. در دنیای بازی های رایانه ای، بایونتا، در کنار دانته قرار می گیرد و لباس ها و ظاهرش، زیبا، دلربا و فریبنده است.

Bayonetta – Rodin

این شخصیت نیز در دنیای بایونتا حضورد دارد. اگر چه حضورش کمرنگ است،‌ اما ما او را به عنوان یکی از شخصیت هایی که خوب طراحی شدند قرار دادیم.

Bioshock – Big Daddy

Big Daddy، یکی از خطرناک ترین ها و در عین حال مهربانترین است. او با کسی شوخی ندارد و تا زمانی که بفهمد به Little Sister های او نزدیک می شوید،‌دیگر جایی برای فرار کردن نیست و هر کجا که بروید، او شما را خواهد یافت. ظاهر عجیب این شخصیت با آن طراحی منحصر به فردش که ما را به دنیای زیر آب نزدیک می کند، از شخصیت ها خوش طراحی ما در این لیست است.

Call of Duty: Modern Warfare 2

تمام عناصر در این شاهکار‌،‌همه در رتبه ی “عالی” قرار می گیرند. تمام شخصیت ها و طراحی آنها در اثری بی نظیر به نام MW2، بهترین هستند. این بازی یک بازی اول شخص است که هیچ کسی نمی تواند از آن ایراد بگیرد و یا انتقاد کند.

Diablo III – Demon Hunter

شخصیتی جدی و خطرناک، در این تصویر این طور به نظر می رسد که فیلم دیابلو ۳ در حال ساخت است !

Devil May Cry – Lady

یک شخصیت جسور با ظاهری بی نظیر که شجاعت خاصی دارد و در نسخه ی سوم از بازی Devil May Cry، خود را به اوج محبوبیت رساند.

Final Fantasy Dissidia – Garland

طراحی این شخصیت، واقعا زمان بر بوده  و خیلی ریز و با دقت انجام شده است. اگر به عمق طراحی این کاراکتر توجه کنید،‌  لباس و سلاح هایی که به دست دارد، عملا یک خلاقیت جدید و نو در آن نهفته شده است.

سایر شخصیت های بازی زیبای Final Fantasy  از توضیحات بالا مستثنی نیستند و همه به نوعی متفاوت و طراحی شدند و عناصر یک مدل سازی انیمی ژاپنی در این شخصیت ها به وضوح دیده می شود.

Final Fantasy VII – Aerith

Final Fantasy VII AC – Cloud

Final Fantasy VII – Vincent

Final Fantasy VIII – Edea

Final Fantasy XIII – Lightning

Gears of War 3 – Anya

برای طراحی شخصیت Meagan’s Anya، ۶ ماه زمان صرف شد و نتیجه ی کار چیزی شد که همه انتظارش را داشتند. این شخصیت یکی از آن شخصیت هایی است که ظاهرش در بین سایر کاراکتر های زن در دنیای بازی های رایانه ای،‌ متفاوت است.

Halo

طراحی خلاقانه ی مستر چیف در سری بازی های Halo  باعث شده طرفداران این سری بیشتر شوند و در بین بازی های هم سبک، طراحی شخصیت اصلی در سری Halo یک سر و گردن از بقیه بالاتر است.

Halo – Spartan Sniper

این طراحی نیز، از طرح اصلی مستر چیف الهام گرفته شده است و آن سلاح در کنار رنگ آمیزی خوب، یک شخصیت دوست داشتی را خلق کرده اند.

Iron Man

این شخصیت شاید خیلی در دنیای کمیک جایی نداشته باشد، اما طراحی ساده و در عین حال چشمگیری که دارد، او را وارد این لیست کرده است.

Mass Effect – Garrus

طراحی جز به جز این شخصیت، او را به یک غول در دنیای بازی های رایانه ای تبدیل کرده است. صورتش، لباس خاص و سلاح عجیبی که در دست دارد،‌ او را بسیار قدرتمند و ترسناک جلوه داده است.

Mass Effect – Mass O’Lights

زیبا، سبک و شیک. این فرصت بسیار خوبی است که این لباس را در کهکشان ها و دنیای بی کران به تن کنید.

Metroid – Samus Aran

طراحی کلاسیک و جالبی دارد. این شخصیت حدود ۲۵ ساله پیش توسط یک بازی ساز ژاپنی خلق شد.

Monster Hunter: Giant Bone Sword

برای طراحی یک هیولا با آن سلاح نه چندان خشن و ترسناکف طراحی خوب و بی نقصی می تواند باشد.

Mortal Kombat – The Demon Within

این دو شخصیت از اول هم با هم مشکل داشتند و همه ی بازی خور ها نیز یا طرفدار آتش هستند و یا طرفدار یخ ! طراحی این دو کاراکتر به عنوان دو نینجا با قابلیت های متضاد، یکی از بهترین ها و پر طرفدار ترین است.

Pokémon – Rocket Team

این هم یک شخصیت ژاپنی از یک بازی ژاپنی

Resident Evil 3 – Jill Valentine

یکی از خاطره انگیزترین شخصیت های سری بازی های رزیدنت اویل. او در شماره ی سوم از بازی متولد شد و طراحی لباس و رنگ بندی زیبای به کار رفته در آن،از این شخصیت  یک انقلابی ساخته است !

Spartacus: Blood and Sand

این شخصیت نمونه ی باز سسازی شده از فیلم اصلی با همین نام است. به نظره من چیزه خاصی در طراحی لباس و ظاهر این شخصیت نیست اما ظاهر این شخصیت به ویژگی هایی که دارد،‌ هماهنگ است.

Terran Marine

این شخصیت به بازی زیبای Star Craft II مربوط می شود. ظاهری با ابهت دارد و همه عناصر موجود در طراحی لباسش، به این شخصیت نزدیک است.

Star Ocean – Reimi

یک شخصیت فانتزی خوش ساخت در دنیای بازی های نقش آفرینی

Street Fighter II – Dhalsim

تمام شخصیت های بازی مبارزه ی خیابانی، خوب طراحی شدند اما این بار شخصیتی خاص را از بین این همه انتخاب کردیم که هم سابقه ای قدیمی دارد و هم تقریبا از سایر شخصیت های بازی متمایز است.

Team Fortress 2 – Soldier

یک سرباز معروف از سری بازی های Team Fortress که طراحی بی نظیری دارد و عناصر طنز در کنار یک بازی اکشن در این شخصیت به خوبی گنجانده شده است.

The Knight of Shadow – Skullman

این شخصیت کمی ابهام بر انگیز است و  تنها واژه برای توصیف این شخصیت کلمه ی “عالی” می باشد.

V for Vendetta

انتقامی برای “وی” یک فیلم عادی نیست و طرفداران آن نیز افراد عادی نیستند. یک شخصیت منفی در دنیای سینما و چهره ی معروفی که دارد، در هر کجا که اسمی از “ادم کشی”، تخریب و مشابه اینها به گ.ش می خورد، شخصیت “وی” می درخشد.

Vocaloid – Hatsune Miku

این شخصیت باز هم یک رگه ی ژاپنی دارد و نشان دهنده ی معصومیتی پنهان از یک اثر هنری است که ظاهری خیره کننده دارد.

Diablo III – Mistress of Pain

خدای درد ها را به این شخصیت نسبت می دهند. ظاهرش بی نظیرست و طراحی بخش های بالایی سرش، آدم را وارد ابهامی عمیق می کند. رنگهای استفاده شده در لباس های این شخصیت همه سرد و تاریک هستند و این شخصیت چیزی است که در دنیای دیابلو ۳ حضوری موثر دارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
9 دیدگاه
 1. siagol می‌گوید

  خیلی جالب بود. نوع مقاله هاتون رو (میثاق حراجی) خیلی دوست دارم.

 2. siagol می‌گوید

  خیلی جالب بود. نوع مقاله هاتون رو (میثاق جراحی) خیلی دوست دارم.

 3. siagol می‌گوید

  خیلی جالب بود. نوع مقاله هاتون رو (میثاق جراحی) خیلی دوست دارم. .

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   ممنون دوست عزیز شما با نظرهای خوبتون به من انرژی میدید

 4. marselo می‌گوید

  بیشتر نظرات شخصی بود!

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   شصی یعنی چی دوست من
   من این مطلب رو ترجمه کردم از یک سایت معتبر

  2. hexi می‌گوید

   پس مرجع کجاست؟

 5. ناصر می‌گوید

  یعنی snack در metak gear solid پشمه کلاً از نظر نویسنده

 6. سام می‌گوید

  خدا وکیلی توی ایران چند نفر از بازیخورها هستن که warcraft رو بازی نکردن؟
  شما حتی یکی از اونارو هم نیاوردی اینجا.
  ترجمه هست که بدرد ما نمیخوره. ماها ایرانییم و باید کارکترهایی که اکثریتمون دوست داریم رو بذارین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در اين مقاله قصد داريم 36 شخصيت خاص را معرفي كنيم كه در بازي ها و فيلم ها، نقش به سزايي را ايفا كردند و علاوه بر اينها، طراحي منحصر به فرد و بي نقص اين شخصيت ها، آنها را در بين مخاطبين بسيار خاص جلوه دادند.