متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سامسونگ سیستم عامل Tizen را به تعویق انداخت

12345 (بدون نظر)
Loading...
68

چندی وقتی است که شرکت سامسونگ از سیستم عامل جدید خود یعنی Tizen سخنانی را مطرح کرد. بر هیچ کسی پوشیده نیست که سیستم عامل Bada دیگر محبوبیت و کارایی خود را از دست داده است و سامسونگ نیز دیگر قصد ندارد به پشتیبانی از آن بپردازد. بسیاری از کاربران و دوست داران شرکت سامسونگ انتظار داشتند اولین گوشی مبتنی بر این سیستم عامل را در سال جاری مشاهده کنند اما به نظر میرسد سامسونگ تصمیم گرفته است بهره گیری از این سیستم عامل را کمی به تعویق بیاندازد و ممکن است در سال میلادی آینده شاهد آن باشیم.

در عوض سامسونگ میخواهد که تمرکز بیشتر خود را بر روی سیستم عامل اندروید جلب کند زیرا به زودی رقیب جدی دیگر یعنی ویندوز فون ۸ به بازار عرضه میشود. هم چنین توسعه دهندگان سیستم عامل Tizen اعلام کرده اند که روند توسعه این سیستم عامل بسیار کند میباشد. با این حال ممکن است در آینده گوشی هایی مبتنی بر سیستم عامل Tizen را مشاهده کنیم اما عمر گوشی های مبتنی بر بادا دیگر به سر آمده است.

منبع : GSMArena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چندی وقتی است که شرکت سامسونگ از سیستم عامل جدید خود یعنی Tizen سخنانی را مطرح کرد. بر هیچ کسی پوشیده نیست که سیستم عامل Bada دیگر محبوبیت و کارایی خود را از دست داده است و سامسونگ نیز دیگر قصد ندارد به