متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کاهش قیمت کارت گرافیک‌های رده اول AMD

12345 (بدون نظر)
Loading...
122

AMD باز هم برای رقابت با NVIDIA قیمت برخی کارت گرافیک‌های خود را کاهش می‌دهد. با توجه به اینکه کارت گرافیک جدیدی از سری ۶۰۰ به نام GTX 660 Ti در هفته‌های اخیر عرضه شده و مورد بررسی وب‌سایت‌های مختلف قرار گرفته، AMD مجبور است که قیمت مدل‌هایی که قدرت مشابهی دارند را کاهش بدهد.

به عنوان مثال در بررسی ها می‌بینیم که نسبت کارایی به هزینه‌ی GTX 660 Ti بیشتر از Radeon HD 7870 GHz Edition است. این کارت گرافیک تنها ۲۹۹ دلار قیمت دارد اما در بررسی‌ها  حتی با مدل ۳۴۹ دلاری HD 7950 هم رقابت کرده است.

به هر حال خانواده‌ی کپلر (نام معماری سری ۶۰۰ کارت گرافیک‌های انویدیا) کارایی و بازده‌ی بسیار خوبی دارد و با عرضه‌ی تمام مدل‌ها در محدوده‌های مختلف قیمت، شاهد کاهش قیمت محصولات سری ۷۰۰۰ کمپانی رقیب خواهیم بود. فعلاً کاهش قیمت مدل‌های رده اول سری ۷۰۰۰ به صورت زیر است:

  • قیمت Radeon HD 7950 Boost از ۳۴۹ دلار به ۳۱۹ دلار کاهش یافت.
  • قیمت Radeon HD 7870 GHz Edition از ۲۹۹ دلار به ۲۴۹ دلار کاهش یافت.
  • قیمت Radeon HD 7850 2GB از ۲۱۹ دلار به ۲۰۹ دلار کاهش و قیمت HD 7850 1GB به ۱۸۹ دلار کاهش یافت.

منبع: techpowerup

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AMD باز هم برای رقابت با NVIDIA قیمت برخی کارت گرافیک‌های خود را کاهش می‌دهد. با توجه به اینکه کارت گرافیک جدیدی از سری 600 به نام GTX 660 Ti در هفته‌های اخیر عرضه شده و مورد بررسی وب‌سایت‌های مختلف قرار گرفته، AMD مجبور است که قیمت مدل‌هایی که قدرت مشابهی دارند را کاهش بدهد.