متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روزجمعه : جاسوس

12345 (بدون نظر)
Loading...
78

 

در بازی این هفته شما یک جاسوس هستید که ماموریت شما این است  در یک ساختمان نفوذ کنید و تمامی مامورین امنیتی را دور بزنید . خوب به نظر خودتان آیا به اندازه کافی سریع هستید که بتوانید از پس این ماموریت برآیید ؟ یا اینکه دستگیر می شوید  ؟

جاسوس

در اینجا اولین مرحله را مشاهده می کنید این قسمت ساختمانی است که شما در آن نفوذ می کنید … هیچ مامور امنیتی نیست که شما را نگران کند . می توانید با استفاده از کلید های چپ و یا راست جهتی به جلو و عقب بروید .

 

همنیطوری ادامه دهید تا زمانی که کسی را در سفحه نمایش مشاهده کردید .

 

به مرحله بعدی می روید و اولین مامور امنیتی را مشاهده می کنید. خیلی مراقب باشید که گارد شما را نبیند نباید در دید او قرار بگیرید وگرنه کارتان تمام است .

راحت بود تا حالا که مشکلی پیش نیامد و رفت !

توجه داشته باشید که شما هر مرحله را در نقطه ای پنهان و بدون حرکت آغاز می کنید .

مرحله سوم و اولین دوربین را در این مرحله مشاهده خواهید کرد . از اینجا به بعد امنیتی ها مرتب بیشتر می شوند و شما باید برای اینکه گیر نیافتید خیلی مراقب باشید .

اگر خیلی زود راه بیافتید یا در زمان بدی متوقف شوید کارتان تمام است و گیر می افتید . اگر گیر افتادید آن مرحله دوباره به صورت خودکار از ابتدا آغاز می شود تا اینکه یک بار دیگر موقعیت داشته باشید و بتوانید از فرصت جدید استفاده کنید .

امیدوارم از بازی این هفته خوشتان آمده باشد و آخر هفته خیلی خوبی داشته باشید .

از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید

منبع : How-To Geek

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در بازی این هفته شما یک جاسوس هستید که ماموریت شما این است در یک ساختمان نفوذ کنید و تمامی مامورین امنیتی را دور بزنید . خوب به نظر خودتان آیا به اندازه کافی سریع هستید که بتوانید از پس این ماموریت برآیید ؟ یا اینکه دستگیر می شوید ؟