متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تلویزیون ‍CINEMA 3D ال جی و کسب عنوان “بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی” در IFA 2012

12345 (بدون نظر)
Loading...
120

شرکت ال جی توانست در نمایشگاه IFA 2012 مدال جهانی بازده انرژی را از موسسه SEAD دریافت نماید. تلویزیون ‍Cinema 3D هوشمند ال جی مدل  ۴۷LM670S،‌به عنوان برگزیده منطقه اروپا با توجه به میزان مصرف انرژی دستگاه انتخاب گردید.

SEAD یک سازمان وابسته چند ملیتی دولتی است که در سال ۲۰۱۰ به منظور کمک به شکل دهی بازار جهانی تجهیزات و لوازم با بازدهی بالا، ‌تاسیس گردید. در آغاز این سازمان در ۱۴ کشور شامل، ‌استرالیا، ‌فرانسه، ‌آلمان،‌ هند،‌ژاپن، کره، روسیه، انگلستان و ایالات متحده آمریکا به فعالیت پرداخت. SEAD به بررسی میزان بازده انرژی تلویزیون ها، ‌مانیتورها، ‌کامپیوترها و لوازم خانگی که در آمریکای جنوبی،‌ اروپا، هند و استرالیا به فروش می رسند، ‌می پردازد.

هر ساله،‌یک محصول از بین گروه محصولات در هر منطقه برگزیده می شود. در سال جاری توجه همگان به تلویزیون های جدید موجود در بازار معطوف گردید. SEAD نیز به بررسی تمامی تولیدات کمپانی های سازنده برداخت.

به گفته مدیران ارشد این بخش، ‌ال جی از انتخاب تلویزیون خود توسط سازمان SEAD بسیار خرسند می باشد. این برتری نشان دهنده موقعیت مستحکم ال جی در صنعت تلویزیون می باشد. در حال حاضر ال جی از تکنولوژی سه بعدی متمایز و مستحکمی نسبت به سایر رقبا برخوردار بوده و همچنین ویژگی های جدید فناوری هوشمند و طراحی کاملا” بدون قاب محصولات آن در نوع خود منحصر به فرد است.

تلویزیون ۴۷LM670S مجهز به تکنولوژی تضعیف نور منطقه ای می باشد که مصرف کننده را قادر می سازد شدت روشنایی هر بخش از صفحه نمایش دستگاه را به طور جداگانه تنظیم نماید. این روش بازده انرژی تلویزیون را بهبود می بخشد. منبع لامپهای LED نیز در یک خط مستقیم قرار داشته و مصرف برق را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.

در مجموع تمام عملکرد های مرتبط با انرژی در این دستگاه به عنوان تکنولوزی هوشمند صرفه جویی در مصرف انرژی، توسط کمپانی تعیین گردیده و از هدر رفتن انرژی در هنگام اوج مصرف جلوگیری می کند.

برای بررسی تلویزیون های موجود در بازار اروپا، ‌سازمان SEAD تمامی محصولات را با توجه به اندازه صفحه نمایش آنها به سه گروه کوچک (زیر ۲۷ اینچ)،‌ متوسط ( ۲۹ تا ۴۲ اینچ) و بزرگ (‌بیشتر از ۴۲ اینچ) طبقه بندی کرد. تلویزیون CINEMA 3D هوشمند ال جی در گروه مجهز به صفحه نمایش بزرگ قرار داشت و توانست عنوان بیشترین بازدهی انرژی را با برچسب A++ در میان هر سه گروه کسب نماید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت ال جي توانست در نمايشگاه IFA 2012 مدال جهاني بازده انرژي را از موسسه SEAD دريافت نمايد. تلويزيون ‍Cinema 3D هوشمند ال جي مدل 47LM670S،‌به عنوان برگزيده منطقه اروپا با توجه به ميزان مصرف انرژي دستگاه انتخاب گرديد.