متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شرکت اپل میگوید بیش از ۵ ملیون نسخه از “آی فون۵″را به فروش رسانده است

12345 (بدون نظر)
Loading...
76

شرکت فناوری ابل روز دوشنبه اعلام کرد بیش از ۵ میلیون نسخه از “آی فون”جدید خود را در ۹ کشوری که آن را توریع کرده اند به فروش رسانده است.
میزان تقاضا برای خرید از تعداد گوشی های موجود در انبار هم فراتر رفته است .مدیر کل شرکت اپل ، “تیم کوک ” اظهار داشته :” استقبال از آی فون ۵ غیر قابل باور بوده است،انبار های ما به طور کامل خالی شده است اما فروشگاه ها همچنان هم سفارش دریافت میکنند و خریداران به صورت آنلاین هم میتوانند این محصول را سفارش دهند.”


وی همچنین افزود :ما از صبر همه ممنونیم و به طور خستگی ناپذیری برای تولید آی فون ۵ برای همه ی خریداران ادامه میدهیم.
سهام شرکت اپل ۲/۰۵ درصد معادل ۶۸۵۷۶ دلار از سهام خود را  در ساعت ۱۴/۵۵ در تبادلات الکترونیکی آخرین بازگشایی بازار بورس نیویورک از دست داده بود!
شروع فروش آی فون جدید در ۹ کشور ایالات متحده،کانادا،فرانسه،انگلستان،آلمان،استرالیا،ژاپن،هنگ کنگ و سنگاپور بوده است که این تعداد به ۲۰ کشور تا جمعه ۲۸ ام ماه میلادی و ۱۰۰ کشور تا آخر سال افزایش پیدا خواهد کرد.
بسیاری از متخصصان این محصول جدید را با توجه به فروش ۱۰ میلیون نسخه از آن از ابتدای آغاز فروش(پیش فروش به صورت اینترنتی) و ۵۰ میلیون نسخه از آن تا پایان سال بزرگترین جهش فناوری در سال جاری قلمداد کرده بودند
شرکت آبل قبل از این از رکورد بیش از ۲ میلیون سفارش برای پیش خرید این گوشی در تنها ۲۴ ساعت خبر داده است :بخش اعظم سفارش ها تحویل خریداران داده شده اند اما بسیاری از آن ها نیز تا ماه اکتبر آماده ی تحویل نخواهند بود.
این همچنین اظهار میکند که ۱۰۰ میلیون نسخه از این گوشی برای برخورداری از سرویس جستجوی این شرکت iios6 به روز رسانی شده اند که به صورت پیش فرض روی آی فون های جدید نصب خواهد شد.

 ارسال شده توسط: آریا نوری

منبع: lepoint.fr

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت فناوری ابل روز دوشنبه اعلام کرد بیش از 5 میلیون نسخه از "آی فون"جدید خود را در 9 کشوری که آن را توریع کرده اند به فروش رسانده است.