متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روز جمعه : روح مهاجم

12345 (بدون نظر)
Loading...
92

در بازی این هفته یک روح بزرگ است که می خواهد به دنبال آدم ها بیاید . به نظر خودتان آیا می توانید در هر مرحله کار را با موفقیت انجام دهید و یا می خواهید دوستان خود را برای همیشه از دست بدهید ؟

روح مهاجم

در این بازی تعداد ده مرحله فرار شبحی جالب در انتظار شماست .

نحوه بازی خیلی ساده است . هنگامی که مرحله ای را شروع کردید ، بر روی گوی کلیک کنید و آن را به بالا یا پایین ، راست یا چپ در زنجیر گوی ها حرکت دهید ، حداقل ۳ تا یا بیشتر حرکت دهید . جور کردن گوی ها باعث می شود که آن قسمت تمیز شود و کمک می کند که گوی های بیشتری در مسیر حرکت کنند .

توجه داشته باشید : هنگامی که گروهی از گوی ها را جور کردید به احتمال زیاد یک زنجیره از واکنش های دیگر برای جور کردن ست های دیگر انجام می دهید ، پس بدین ترتیب امتیاز شما به شدت بالا می رود .

در اینجا اولین مرحله را مشاهده می کنید ، و وقت شروع است . اطلاعیه خاص را در مربع های سفید –خاکستری در صفحه بازی بدست آورید . باید اطمینان حاصل کنید و ست های گوی ها را بر روی مربع های رنگی که ممکن است قرار دهید . تا زمانی که یک مربع سفید- خاکستری باقی بماند ، مرحله تمام نمی شود و روح نزدیک و نزدیک تر می شود تا آدم ها را بگیرد .

یک حرکت خوب برای امتیاز ها …. همانطور که مشاهده می کنید یکی از آدم ها کمی عقب افتاده که زیاد خوب نیست .

هنگامی که تمامی مربع های سفید –خاکستری تمیز شد ، آن موقع گروه انسان ها می توانند فرار کنند و از صفحه نمایش محو شوند .

در پایان هر مرحله می توانید انتخاب کنید که به مرحله بعد بروید و یا همین مرحله را ادامه دهید .

به مرحله دوم می رویم و دراینجا روح ما تغییر شکل پیدا می کند ( در هر مرحله تغییر شکل پیدا می کند و جدید می شود ) با هربار پیروزی در هر مرحله تعداد مربع های سفید – خاکستری که باید تمیز شود بیشتر است و شما باید برای این کار سریع تر باشید . به خاطر داشته باشید اگر روح تمامی انسان های شما را در یک مرحله تسخیر کند ، این امکان به شما داده شده است که بتوانید آن مرحله را بدون اینکه بخواهید تمامی مراحل را از نو بازی کنید ، مجددا تکرار کنید .

توجه داشته باشید که در مرحله آخر تمامی مربع های سفید – خاکستری می شود ( می توانید تصویر را مشاهده کنید ) و بازی کمی سخت می شود تا بتوانید کل آن را در زمان مناسب ، تمیز کنید .

اگر خواستید می توانید به سادگی بازی را نگه دارید … می توانید از دکمه پاوز درون بازی استفاده کنید و یا جایی در خارج از پنجره مرورگر خود کلیک کنید .


امیدوارم از این بازی لذت ببرید و از دست روح فرار کنید و آخر هفته خیلی خوبی داشته باشید .

از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید
منبع : How-To Geek

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در بازی این هفته یک روح بزرگ است که می خواهد به دنبال آدم ها بیاید . به نظر خودتان آیا می توانید در هر مرحله کار را با موفقیت انجام دهید و یا می خواهید دوستان خود را برای همیشه از دست بدهید ؟