متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آخرین ورژن از کنسول PS 3

12345 (بدون نظر)
Loading...
64

آخرین ورژن از کنسول PS 3 متعلق به شرکت قدرتمند سونی روز پیجشنبه وارد بازار آمریکا شد و روز جمعه هم در بازار های اروپایی به عرضه درآمد.نسل جدید این کنسول دارای حافظه ی ۲۵۰ گیگابایتی است که به کاربران اجازه ی ذخیره ی بیشتر موسیقی،فیلم،بازی و سایر اطلاعات را میدهدو همچنین دارای ابعاد کوچکتری نسبت به نسخه ی قبلی خود میباشد.


نسخه ی دیگری از این کنسول با حافظه ی ۵۰۰ گیگابایتی روز پنجشنبه روانه ی بازار آمریکا خواهد شد. این دو مدل جدید به ترتیب با قیمت های ۲۴۹ و ۲۹۹ دلار در دسترس خواهند بود. PS 3 با حجم ۵۰۰ گیگابایتی روز جمعه وارد بازارهای اروپا خواهد شد.

و بالاخره آخرین ورژن این کنسول دارای یک حافظه ی فلش ۱۲ گیگابایتی از ۱۲ اکتبر واردبازار های اروپا خواهد شد.اولین نسخه ی PS 3 سال ۲۰۰۶ به جهان عرضه شد.

ارسال شده توسط : آریا نوری‎

منبع : lepoint.fr

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. منصور می‌گوید

    سال دیگه میخواد ps4 رو روانه بازار کنه.
    فکر میکنین چرا اینو الان داده بیرون؟مخصوصا تو این وضعیتی که بر دنیا حاکم شده…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین ورژن از کنسول PS 3 متعلق به شرکت قدرتمند سونی روز پیجشنبه وارد بازار آمریکا شد و روز جمعه هم در بازار های اروپایی به عرضه درآمد.نسل جدید این کنسول دارای حافظه ی 250 گیگابایتی است که به کاربران اجازه ی ذخیره ی بیشتر موسیقی،فیلم،بازی و سایر اطلاعات را میدهدو همچنین دارای ابعاد کوچکتری نسبت به نسخه ی قبلی خود میباشد.