متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Apple و استفاده از پردازنده های AMD به جای محصولات Intel

12345 (بدون نظر)
Loading...
70

به نظر می‌رسد که کمپانی Apple دیگر تمایلی به استفاده از پردازنده‌های اینتل در کامپیوتر‌های Mac (مثل نوت بوک های Mac Probook و غیره) خود ندارد. البته این مسأله چیزی نیست که به زودی اتفاق بیافتد. این موضوع در سال ۲۰۱۰ هم بررسی شده بود و مسئولین اپل با رقیب اصلی اینتل یعنی AMD نشستی برگزار کرده بودند. حالا هم منابع نامشخص چنین شایعه ای را مطرح کردند که به نظر واقعی می آید.

اگر این موضوع به واقعیت تبدیل شود، تفاوت کامپیوترهای Mac اپل با دیگر رقبا که معمولاً از پردازنده‌های خوب اینتل و سیستم عامل Windows استفاده می‌کنند، بیشتر از قبل خواهد شد.

همان‌طور که می‌دانید، کمپانی Intel در تولید پردازنده‌های گوشی‌ها و تبلت‌های اپل هم نقشی ندارد.

منبع: tomshardware

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. Saeed می‌گوید

  albate ba inke ehterame ziadi vase AMD gha’elam amma Intel too laptop va notebook harfe avvalo mizane mage inke AMD ye chize ekhtesasi vase Apple bezane ke tahala azash nadidim

  1. عليرضا شیری می‌گوید

   من هم در کل محصولات اینتل رو برای لپ تاپ بیشتر از ای ام دی قبول دارم. کم مصرف و بهینه، ولی تو یه جاهایی ای ام دی هم کارهای خوبی انجام داده. به هر حال اپل کارای عجیب زیاد می کنه و این هم یکی دیگه.

 2. محسن می‌گوید

  من خودم اینتل corei7 .اما خوب نیست!خوبه ها عالی نیست.به نظرم AMD دوباره میشه سلطان cpu و این حرفا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به نظر می‌رسد که کمپانی Apple دیگر تمایلی به استفاده از پردازنده‌های اینتل در کامپیوتر‌های Mac (مثل نوت بوک های Mac Probook و غیره) خود ندارد. البته این مسأله چیزی نیست که به زودی اتفاق بیافتد. این موضوع در سال 2010 هم بررسی شده بود و مسئولین اپل با رقیب اصلی اینتل یعنی AMD نشستی برگزار کرده بودند. حالا هم منابع نامشخص چنین شایعه ای را مطرح کردند که به نظر واقعی می آید.