متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

لاجیتک تاچ پد بی سیم T650 و دو موس لمسی بی سیم را برای Windows 8 روانه ی بازار می کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
475

سه محصول جدید لاجیتک که هر سه به نوعی برای استقبال از ویندوز ۸ به طراحی شده‌اند، رونمایی شدند. موس‌های Logitech Touch Mouse T620 و Zone Touch Mouse T400 دارای سطحی حساس به ضربه می‌باشند که برای راحت‌تر شدن کار در محیط ویندوز ۸ در نظر گرفته شده است. تاچ پد قابل شارژ و بی‌سیم T650 هم دارای سطحی شیشه‌ای و لمسی است که برای انجام حرکات کنترلی جدید ویندوز ۸ مناسب است.

موس لمسی T620 سطحی تمام لمسی دارد و لبه‌های آن هم لمسی است و از طریق لیزر، موقعیت انگشت را تشخیص می‌دهد. یک کلید میانبر هم برای صفحه‌ی استارت ویندوز ۸ پیش‌بینی شده است. گیرنده‌ی موس بی‌سیم به گونه‌ای توسط لاجیتک طراحی شده که برای کار به مدت ۶ ماه تنها دو عدد باتری سایز AA (یا قلمی)، نیاز دارد. البته می‌توان با یک باتری هم از آن استفاده کرده و موس را سبک‌تر کرد که در این صورت باتری برای کارکرد ۳ ماهه کافی است.

Zone Touch Mouse T400 نام کامل مدل بعدی است که همانطور که از نامش پیداست، تمام سطح آن لمسی نیست (Zone به معنی ناحیه) و تنها چند ناحیه‌ی سطح آن لمسی است. در واقع بخش میانی که معمولاً محل قرار گرفتن چرخ موس است، با یک سطح لمسی پلاستیکی و زبر (دارای بافت) جایگزین شده است. گیرنده‌ی این موس هم به خوبی طراحی شده و البته عمر کارکرد آن بیشتر است و به ۱۸ ماه هم می‌رسد.

در نهایت تاچ پد لمسی T650 است که شبیه Magic Trackpad کمپانی اپل در سال ۲۰۱۰ عمل کرده و چیزی که معمولاً در لپ‌تاپ‌ها کاربرد دارد را به جای موس معرفی می‌کند. این تاچ پد از ۱۳ حرکت کنترلی در ویندوز ۸ پشتیبانی کرده و توسط USB قابل شارژ است. شارژ کامل برای یک ماه استفاده کافی است.

موس‌های معرفی شده برای پیش‌فروش آماده شده‌اند و ۶۹.۹۹ دلار و ۴۹.۹۹ دلار قیمت دارند. تاچ‌پد هم با قیمت ۷۹.۹۹ دلار پیش فروش می‌شود.

منبع: slashgear

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه محصول جدید لاجیتک که هر سه به نوعی برای استقبال از ویندوز 8 به طراحی شده‌اند، رونمایی شدند. موس‌های Logitech Touch Mouse T620 و Zone Touch Mouse T400 دارای سطحی حساس به ضربه می‌باشند که برای راحت‌تر شدن کار در محیط ویندوز 8 در نظر گرفته شده است. تاچ پد قابل شارژ و بی‌سیم T650 هم دارای سطحی شیشه‌ای و لمسی است که برای انجام حرکات کنترلی جدید ویندوز 8 مناسب است.