متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سری جدید حافظه های Adata SP600 SSD

12345 (بدون نظر)
Loading...
70

Adata اعلام کرد که قصد ایجاد خط تولید جدیدی از حافظه های SSD خود را با نام SP600 دارد. این حافظه های SSD برای کاربرانی مناسب هستند که قصد دارند در سطوح پایین مرتبه حافظه رایانه خود را ارتقا دهند و سرعت آن را بهبود ببخشند. در این سری سه نوع حافظه SSD تولید میشود که همه آنها دارای قیمت مناسبی میباشند.

با این که حافظه های جدید این شرکت دارای قیمت نسبتا پایینی هستند اما Adata قول داده است که آنها میتوانند با سرعت ۳۶۰ مگابایت بر ثانیه خواندن و ۱۳۰مگابایت بر ثانیه نوشتن اطلاعات را بر عهده بگیرند. سه مدل معرفی شده در حجم های ۳۲ و ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت میباشند. این مقدار حافظه برای بسیاری از کاربران معمولی کافی است اما برخی دیگر ممکن است با این مقدار کم به مشکل برخورد کنند.

به کمک حافظه های SSD میتوان بوت سریعتری را تجربه کرد و در کنار آن بسیاری از برنامه ها با سرعت بیشتری اجرا خواهند شد. شرکت Adata حافظه های جدید خود را به زودی از طریق بازار های مختلف عرضه خواهد کرد. قیمت این محصولات به ترتیب مقدار حافظه عبارتند از ۴۹.۹۹ و ۶۹.۹۹ و ۹۹.۹۹ دلار.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Adata اعلام کرد که قصد ایجاد خط تولید جدیدی از حافظه های SSD خود را با نام SP600 دارد. این حافظه های SSD برای کاربرانی مناسب هستند که قصد دارند در سطوح پایین مرتبه حافظه رایانه خود را ارتقا دهند و سرعت آن را بهبود ببخشند. در این سری سه نوع حافظه SSD تولید میشود که همه آنها دارای قیمت مناسبی میباشند.