سرگرمی روز جمعه : شکر! شکر ! 2

سرگرمی روز جمعه : شکر!  شکر ! 2
  • 1391/7/28
  • مهرداد ارجمندی
  • 1

در بازی این هفته سرگرمی شما با شکر و شیرینی و اینجور چیزهاست ! شما باید لیوان هایی که در اختیارتان قرار می گیرد را مملو از شکر کنید . شکر هایی که از بالا می ریز و باید شما آن ها را کنترل کنید. و باید قبل از اینکه این ریزش بلورهای شکر تمام شود تمامی لیوان هایی را که در اختیار دارید پر از شکر کنید .

شکر ، شکر 2 :

 

تعداد سی مرحله در بازی آنقدر شما را سرگرم می کند که چند ساعتی که منتظر هستید کار تمام شود مثل ثانیه ای بگذرد . ..

 

اولین مرحله بسیار ساده می باشد .یک لیوان دارید که باید آن را پر کنید و در واقع در این مرحله بیشتر با نحوه شکر ریزی و پر کردن آن آشنا می شوید .

 

برای هدایت شکر ها می توانید از موس خود استفاده کنید ( چپ کلیک کنید و نگه دارید ) و خطی بکشید که شکر ها به درون لیوان سقوط کنند و آن را پر کنند . هنگامی که شمارنده روی لیوان به صفر رسید بازی تمام می شود و به صورت خودکار به مرحله بعدی می روید .

توجه داشته باشید که مقدار شکری که در هر مرحله می ریزد با مراحل قبلی متفاوت است . پس سریع فکر کنید و پربازده ترین روش را برای شکر های خود در هر مرحله پیدا کنید تا آن مرحله را به خوبی به اتمام برسانید.

در مرحله دوم فقط یک لیوان دیگر اضافه می شود و در واقع هیچ چیز سختی برای فکر کردن نخواهید داشت .

 مقداری شکر اینجا ، مقداری شکر آنجا و بله به همین راحتی در عرض چند ثانیه کار تمام می شود .

 

در مرحله سوم شما با فیلتر های تغییر دهنده رنگ ، آشنا می شوید . پس آماده باشید که شکر های خود را ابتدا از فیلتر عبور داده و سپس به لیوان بریزید .

 

ممکن است بخواهید شکر های سفید و یا تغییر رنگ یافته را  همزمان درون لیوان ها بریزید فقط دقت کنید که با خطوطی که می کشید شکر هایی را درون لیوان بریزید که به آن مربوط می شود .

 

در مرحله چهارم باید ابتدا دو لیوان را پر کنید و سپس شکرها را به سمت شکاف پایین هدایت کرده و وقتی از بالا ریزش شروع شد آن را به لیوان سوم هدایت کنید .

کم کم که پیش می روید مراحل جالب تر شده و نیاز به فکر بیشتری دارد ، امیدوارم از این بازی لذت ببرید و آخر هفته خیلی خوبی داشته باشید .

از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید .

منبع :How-To Geek 

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *