متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تبلت RT مایکروسافت از ۴۹۹$!

12345 (بدون نظر)
Loading...
67

چهار ماه از پرده برداری مایکروسافت از تبلت سِرفیسش می گذرد اما مایکروسافت نهایتا امروز قیمت و تاریخ عرضه این محصول را برای نسخه RT اعلام کرد.

از امروز، نسخه ویندوز RT سِرفیس برای پیش فروش در سایت Surface.com آماده می باشد تا در ۲۶ اکتبر نسخه اصلی آن از راه برسد. همچنین، فروشگاه محصولات مایکروسافت نیز شروع به فروش سِرفیس خواهد کرد، با این حال پیش سفارش این محصول تنها به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود. اگر مشتاق خرید سِرفیس هستید بد نیست نگاهی به قیمت این تبلت خوش آب و رنگ بیندازید.

 ۴۹۹ دلار برای نسخه ۱۶ گیگابایتی، ۵۹۹ دلار برای نسخه ۳۲ گیگابایتی به همراه صفحه کلید لمسی مخصوص آن که با آن ارائه می شود و قیمت نسخه ۶۴ گیگابایتی با پوشش لمسی نیز ۶۹۹ دلار است.

جلد لمسی به طور جداگانه در خرده فروشی ها با قیمت ۱۲۰ دلار به فروش می رسد اما اگر صفحه کلید را نیز می خواهید باید ۱۰ دلار بیشتر هزینه کنید.

نویسنده سایت Cnet روز گذشته به استودیو B R&D مایکروسافت دعوت شده بود. در ایست های بسیاری که در این آزمایشگاه داشت، توانست برای مدتی کوتاه مشغول تایپ کردن روی جلد لمسی این محصول شود، در حالی که متصل به یک سِرفیس RT بود.

مایکروسافت اضافه کرد، با توجه به اینکه سِرفیس، ۱۰.۶ اینچی و بزرگتر از حد معمول خواهد بود، پوشش لمسی می تواند به عنوان نقطه عطفی در این محصول باشد و لذت تایپ کردن را دو چندان کند.

منبع: Cnet

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار ماه از پرده برداری مایکروسافت از تبلت سِرفیسش می گذرد اما مایکروسافت نهایتا امروز قیمت و تاریخ عرضه این محصول را برای نسخه RT اعلام کرد....