متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کروم بوک های گوگل کمتر از ۲۴ ساعت فروخته شدند

12345 (بدون نظر)
Loading...
97

دیروز کروم بوک های سامسونگ و گوگل در فروشگاه گوگل پلی آماده فروش شدند و کمتر از ۲۴ ساعت تمامی این کروم بوک ها فروخته شدند. هنوز مشخص نشده است که تعداد این کروم بوک ها چه قدر بوده که کمتر از ۲۴ ساعت فروخته شده اند. اما  وب سایت های خبری gizmodo انگلیسی زبان ادعا می کند که تعداد آن ها زیاد نبوده و گوگل برای محصول خود بازار گرمی کرده است.

این نوت بوک خارق العاده دارای صفحه نمایش ۱۱.۶ اینچی با وضوح ۱۳۶۶ در  ۷۶۸,پردازنده  Exynos 5 دوگانه و ۲ گیگابایت رم از نوع DDR3 می باشد.

باتوجه به مشخصات خارق العاده و قیمت بسیار پایین آن می توان گفت که تعداد زیادی از این نوت بوک ها فروخته شده اند و ادعای سایت خبری gizmodo صحیح نیست. اکنون گوگل اعلام کرده است که در حال تولید دوباره این محصول می باشد و به زودی فروشگاه آنلاین باز خواهد شد.

منبع: geeky-gadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیروز کروم بوک های سامسونگ و گوگل در فروشگاه گوگل پلی آماده فروش شدند و کمتر از 24 ساعت تمامی این کروم بوک ها فروخته شدند. هنوز مشخص نشده است که تعداد این کروم بوک ها چه قدر بوده که کمتر از 24 ساعت فروخته شده اند. اما وب سایت های خبری gizmodo انگلیسی زبان ادعا می کند که تعداد آن ها زیاد نبوده و گوگل برای محصول خود بازار گرمی کرده است.