متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رویداد گوگل به دلیل طوفان به عقب افتاد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

همانطور که قبلا در گویا آی تی اعلام شده بود قرار بود روز دوشنبه رویداد گوگل برگزار شود. و قرار بود در آن اسمارت فون نکسوس ۴ ال‌جی, تبلت نکسوس ۱۰ سامسونگ و سیستم‌عامل اندروید ۴.۲ معرفی شوند. گوگل امروز در طی خبری اعلام کرد که روز دوشنبه طوفان شنی در محل برگزاری این رویداد بر پا خواهد شد و به همین دلیل این کنفرانس لغو شده است.

پیش بینی شده است که روز یکشنبه یا دوشنبه طوفان شدیدی در راه است. این طوفان در شهر نیویورک آغاز می شود و در حوالی آن ادامه خواهد داشت. این منطقه جز مناطقی است که باید تخلیه بشوند و چیزی حدود 400,000 نفر باید این شهر را برای مدت کوتاهی ترک کنند تا از خطرات احتمالی ناشی از طوفان در امان باشند.

گوگل به خبرگذاری ها گفت که به زودی تاریخ جدید رویداد خود تعیین می کند. همه ما منتظر این رویداد و محصولات جدید در آن بودیم اما به دلیل مشکلات وارده این رویداد به عقب افتاده است. خال باید منتظر تاریخ بعدی این رویداد باشیم

منبع:slash geare

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همانطور که قبلا در گویا آی تی اعلام شده بود قرار بود روز دوشنبه رویداد گوگل برگزار شود. و قرار بود در آن اسمارت فون نکسوس ۴ ال‌جی, تبلت نکسوس ۱۰ سامسونگ و سیستم‌عامل اندروید ۴.۲ معرفی شوند. گوگل امروز در طی خبری اعلام کرد که روز دوشنبه طوفان شنی در محل برگزاری این رویداد بر پا خواهد شد و به همین دلیل این کنفرانس لغو شده است.