افزونه Publication Finder برای پیدا کردن مقاله و تحقیق ( گوگل کروم)

  • 1391/8/8
  • حدیث دلبرد
  • 1

امروزه یکی از دغدغه های اغلب دانش آموزان و دانشجویان برای نمرات میان ترم و پایان ترم و حتی فعالیت های سر کلاسی پیدا کردن مقالات و تحقیقات مرتبط با پروژه ها می باشد. آنها مجبورند برای یک تحقیق کوتاه وقت زیادی را در اینترنت و یا کتابخانه ها سپری کنند بنابر این اغلب از کمبود وقت برای کارهای تحقیقاتی سخن به میان می آورند . امروز برای این کاربران افزونه ای را معرفی میکنیم که به راحتی قادر است مقالات و تحقیقات را برای شما بیابد و در قالب pdf به شما تحویل بدهد.برای این کار کافیست بر روی مرورگر گوگل کروم خود افزونه Publication Finder را نصب کنید .

افزونه ای برای جستجوی تحقیق

گفتنیست این افزونه در پایگاه خود بسیاری از مقالات را جمع آوری کرده است و به محض جستجو می توانید آن ها را بیابید اما اگر موضوع شما در بین این موضوعات نباشد قادر خواهید بود در کل اینترنت مقاله مورد نظر را بیابید .

افزونه برای گوگل کروم

این افزونه بر بالای مرورگر شما یم نوار ابزار می افزاید که تمام کتابخانه های موجود را بدان متصل می کند و امر جستجو را برای شما راحت تر می کند.

افزونه برای تحقیق

این افزونه یکی از مفید ترین افزونه هایی است که تا کنون برای قشر محصل طراحی شده است .استفاده از آن راحت و کارایی خوبی دارد .

برای دانلود افزونه‌ی Publication Finder کافیت اینجا را کلیک کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *