متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ایجاد تصاویر انگشتی زیبا در iOS

12345 (2 نظر - میانگین: 3٫50 از 5)
Loading...
310

احتمالا تا  به حال تصاویر جالبی را که بر روی انگشتان دست نقاشی شده اند را دیده اید. برای ایجاد این تصاویر به یک دستگاه مبتنی بر سیستم عامل iOS و برنامه Cool Finger Faces نیاز دارید. در این برنامه حالت های بسیار زیادی را برای ایجاد این گونه تصاویر مشاهده میکنید که شامل موضوعات بسیاری میشوند.

در ابتدا لازم است که از انگشتان خود در حالت مورد نظر تصویری را ثبت کنید یا این که یکی از تصاویر خود را از گالری دستگاه انتخاب نمایید. پس از مشخص کردن یک تصویر میتوانید تغییرات بسیاری را مثل چرخاندن ، زوم کردن ، اضافه کردن اشکال و … اعمال نمایید. هم چنین میتوانید برای جذاب تر شدن تصاویر خود از فیلتر ها و افکت های پیش فرض استفاده کنید.

قابلیت دیگر این برنامه ایجاد نقاشی توسط خود کاربر میباشد. اگر احساس میکنید که حالت مورد نظر شما درون این برنامه قرار نگرفته است میتوانید قلم را در دست بگیرید و مدل دلخواه خود را نقاشی کنید. در آخر نیز در صورت تمایل میتوانید متن خاصی را به تصویر خود اضافه نمایید. تصاویر ساخته شده  در این برنامه را میتوان بر روی شبکه های اجتماعی و دیگر وب سایت ها به اشتراک گذاشت.

لینک برنامه در آیتونز

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. behrad می‌گوید

    دارم می شم مشتری دائم معرفی نرم افزاراتون… واقعا عالین همشون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

احتمالا تا به حال تصاویر جالبی را که بر روی انگشتان دست نقاشی شده اند را دیده اید. برای ایجاد این تصاویر به یک دستگاه مبتنی بر سیستم عامل iOS و برنامه Cool Finger Faces نیاز دارید. در این برنامه حالت های بسیار زیادی را برای ایجاد این گونه تصاویر مشاهده میکنید که شامل موضوعات بسیاری میشوند.