متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مانیتور LG ET83 Touch 10 بهینه سازی شده برای ویندوز ۸

12345 (بدون نظر)
Loading...
291

ال جی با ورود ویندوز ۸ به بازار تکانی به خود داد و یک مانیتور لمسی مخصوص این سیستم عامل بی نظیر را ساخته است. این مانیتور به Touch 10 مشهور است.  دلیل نام گذاری این مانیتور به Touch 10 این است که به شما اجازه میدهد تا از ۱۰ انگشتتان در این صفحه نمایش استفاده کنید.

مانیتور  ET83 Touch 10 دارای یک صفحه نمایش ۲۳ اینچی است. همانطور که اشاره کردیم این مانیتور از ۱۰ انگشت پشتیبانی می کند. یعنی به طور همزمان می توانید از  ۱۰ انگشتتان برای کارهای مختلف استفاده کنید.

این ویژگی مانیتور Touch 10 ال جی برای کار های گرافیکی و وبگردی بسیار مناسب است. دیگر مانیتور های تاچ اسکرین یا صفحه لمسی سیستم تشخیص دو انگشت را داردن اما ال جی آن را به ۱۰ انگشت افزایش داده است. با این ویژگی قطعا باید قیمتی چند برابر از مانیتورهای قدیمی داشته باشد.

این مانیتور از نوامبر آینده در کره جنوبی راه اندازی می شود و بعد از آن در سراسر اروپا و سایر نقاط جهان راه اندازی خواهد شد. متاسفانه ال جی هنوز به قیمت آن اشاره نکرده است. اما قبل از ماه نوامبر قیمیت آن مشخص خواهد شد.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ال جی با ورود ویندوز 8 به بازار تکانی به خود داد و یک مانیتور لمسی مخصوص این سیستم عامل بی نظیر را ساخته است. این مانیتور به Touch 10 مشهور است. دلیل نام گذاری این مانیتور به Touch 10 این است که به شما اجازه میدهد تا از ۱۰ انگشتتان در این صفحه نمایش استفاده کنید.