متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تعداد کاربران ویندوز ۸ به ۴ میلیون رسید

12345 (بدون نظر)
Loading...
73

مایکروسافت به وعده خود عمل کرد و ویندوز ۸ را در زمان مشخص شده که جمعه هفته پیش بود به طور رسمی راه اندازی کرد. عده ی زیادی در انتظار این سیستم عامل بودند.

ویندوز ۸ و امگانات خارق العاده آن همه را به حیرت خود در آورد. اکنون مدیر عامل شرکت مایکروسافت استیو بالمر پیش بینی کرده است که در پایان سال تعداد کاربران ویندوز ۸ به ۴۰۰ میلیون خواهد رسید. استیو این خبر را به حساب فروش فوق العاده این سیستم عامل در هفته اول داد. تنها پس از چند روز از راه اندازی ویندوز ۸ یعنی زیر یک هفته تعداد کاربران ویندوز ۸ به ۴ میلیون رسید.

آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز ۷ تا پایان سال اول تنها ۱۷۵ میلیون فروش داشت. که اگر بی انصافی نباشد رقم قابل قبولی است. سیستم عامل OS X  شیرکوهی اپل زیر یک هفته ۳ میلیون فروش داشت و مایکروسافت بر اساس این شواهد و فروش فوق العاده خود فروش پایان سال را پیش بینی کرده است.

استیو همچنین اعلام کرد که این رقم تنها مربوط به پی سی ها بوده و باید الترابوک ها و تبلت های ویندوز ۸ را هم در نظر بگیریم. حال باید منتظر عملکرد این سیستم عام در ماه اول و سه ماه اول باشیم.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت به وعده خود عمل کرد و ویندوز 8 را در زمان مشخص شده که جمعه هفته پیش بود به طور رسمی راه اندازی کرد. عده ی زیادی در انتظار این سیستم عامل بودند.