ReddHub برنامه Reddit ویندوز 8 با مرورگری دو تکه و راحت

ReddHub برنامه Reddit ویندوز 8 با مرورگری دو تکه و راحت
 • 1391/8/17
 • مژگان فنائی
 • 4

Reddit یکی از بهترین شیوه ها برای به اشتراک گذاری و کشف و یافتن مطالب سودمند از سراسر اینترنت است. اگرچه این وبگاه رسانه اجتماعی برای اجازه به اشتراک گذاری بی پرده محتویات بحث برانگیز به بدنامی مشهور است، با گذشت هر روز به گونه ای باورنکردنی محبوب شده است. ما در حال حاضر دو سرویس گیرنده Reddit رابط کاربری نوین  (Modern UI) برای ویندوز 8 ، یعنی Snoo کاشی وار و Narwhal با ظاهر خوشایند هنری را پوشش داده ایم، اما ReddHub را برای ویندوز 8 یافتیم که از یک امتیاز آشکار در راستای دو مورد یعنی سرعت و راحتی برخوردار است. این برنامه به شما اجازه مرور سراسری و مشاهده مطالب ارسالی (پست ها) همزمان از طریق یک رابط کاربری دو پنجره ای زیبا را می دهد. افزون بر عملکرد معمول – ورود به حساب Reddit تان برای ارائه رأی مثبت، و رأی منفی و اظهار نظر در مورد مطالب ارسالی – به شما اجازه سنجاق کردن subreddit های مورد علاقه تان به صفحه شروع ویندوز 8 را می دهد.

همانند دیگر برنامه های رابط کاربری نوین Modern UI)، ReddHub) را می توان از فروشگاه ویندوز به دست آورد. برای این کار، به سادگی فروشگاه ویندوز را باز کرده و از کلیدهای ترکیبی Win + Q برای فراخوانی Search Charms استفاده کنید. اکنون، ReddHub را بنویسید تا نتایج پالایش (فیلتر) شوند. هنگامی که در صفحه برنامه هستید، روی نصب کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

برنامه به شما اجازه استفاده از هر دو یعنی با ورود یا بدون ورود به حساب کاربری تان را می دهد. شایان ذکر است که یک حساب کاربری برای رأی دادن یا ارسال نظرات در subreddit های به اشتراک گذاری شده، مورد نیاز است. چنانچه حساب کاربری ندارید، روی ثبت نام در Reddit.com برای ایجاد بی درنگ یک حساب، کلیک کنید.

ReddHub یک رابط کاربری با کاربردی آسان را به رُخ می کشد. نیازی به رفتن و مرور پس و پیش میان صفحه ها برای مشاهده مطالب ارسالی (پست ها) شخصی و مرور در سراسر subreddit (ردیت فرعی یا زیر Reddit)  ها نیست. تمامی reddit ها از درون یک subreddit انتخاب شده که در سمت چپ نشان داده می شود، با تاریخ و تعداد نظرات کامل می گردد، در حالی که پیش نمایشی از یک مطلب ارسالی انتخاب شده در سمت راست مشاهده می شود. به همان صورت رابط کاربری وب Reddit ، شما می توانید مطالب ارسالی را مطابق با داغ، برتر، بحث برانگیز، و غیره مرتب کنید.

حتا اگر از کاشی هایی همچون Snoo یا Narwhal استفاده کند، ReddHub به خوبی با تجربه Modern UI ویندوز 8 سازگار می شود. پیمایش درون پیش نمایش های صفحه وب مثل کره نرم و روان به نظر می رسد، و گویی هیج گونه مسئله ای با GIF ها و ویدئو ها نیز ندارد.

با کلیک بر روی فهرست کشویی پایین رو (که به صورت پیش فرض Frontpage گفته می شود) در گوشه چپ بالای صفحه، پنجره Subreddit ها را باز کرده، که subreddit های محبوب را فهرست می کند و به شما اجازه افزودن subreddit های جدید را به فهرست می دهد.

برای دسترسی به صندوق پستی Reddit خود، در هرکجا بر روی صفحه نمایش راست کلیک کنید تا نوار فهرست در بالا فراخوانی شود. در اینجا، می توانید روی پیام ها کلیک کنید تا به درون صندوق پستی تان بپرند. شما می توانید از همان جا نیز به سوی نمایه profile) Reddit) خود بروید.

فهرست کشویی بیشتر (More) در گوشه بالا سمت راست ستون کناری (sidebar) چپ به شما اجازه انجام عملکرد های گوناگون در مورد مطالب ارسالی (پست ها) شخصی را می دهد. به عنوان مثال، شما ممکن است به یک مطلب رأی مثبت یا رای منفی دهید، پاسخی ارسال کنید، نظرهای موجود را ببینید، به اشتراک بگذارید، نمایه (کاربر) را مشاهده کنید، و غیره.

به طور کلی، ReddHub بهترین سرویس گیرنده Reddit ویندوز 8 است که تاکنون با آن برخورد نموده ایم. نه تنها ظاهر آن خوب است، بلکه برای فراهم کردن تجربه Reddit بسیار راحت برای شما به گونه ای استادانه ساخته شده است. برنامه تنها بر روی ویندوز 8 کار می کند.

برای دریافت این برنامه از فروشگاه ویندوز به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود برنامه Reddit ویندوز 8 

منبع: AddictiveTips

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
  1. سلام و درود
   می توانید از Tor Browser یا Your Freedom نیز استفاده نمایید.
   موفق باشید.

  2. سلام
   می توانید با جستجو در اینترنت به ویژه در گوگل هر دو را بیابید. اما از نشانی زیر هم می توانید Tor Browser را دانلود کنید:
   http://www.soft82.com/download/windows/tor-browser-bundle/
   پس از آن می توانید نگارش های جدید برنامه را از طریق خود آن دریافت کرده و در صورت تمایل نرم افزار Your Freedom را نیز از طریق همین مرورگر دانلود کنید.
   موفق باشید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *